Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni? 21/L

Figyelt kérdés

Már régóta nincs barátom, de szeretnék. De az utóbbi időben nem igazán sikerült ismerkednem. Pedig nem ülök mindig itthon, járok bulizni is, csak úgy mászkálni is szoktam. Buszon is sokat utazom.

Sajnos a szórakozóhelyeken majdnem mindenki olyan részeg, hogy másnapra úgyis elfelejtene. Máshol meg a pasik nem kezdeményeznek. Nem tudom már mit csináljak. Pedig visszanézek, és mosolygok arra, aki szimpatikus, de semmi. Én meg félénk lány vagyok, és nem merek kezdeményezni.


2011. dec. 2. 08:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
De akkor is vicces volt. Ti egyszer nem olvassátok vissza, amit írtok? Vagy a fejetekben ez értelmesnek hangzik?
2011. dec. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
21%

"Olyan helyre próbálj menni, ahol sok pasi van és kényelmesen tudsz válogatni."

Annyira nő vagy...


Foci meccs

Jó ötlet, csak sajnos a teljes álarc némileg korlátozza a lehetőségeket.


koncert

Ide is nyilván azért jár mindenki, a zene, meg az élmény, kit érdekel?


erotika kiállítás....

no comment.


A többin szintén mással vannak elfoglalva azok, akiket az érdekel. Nem fogják venni a lapot.


Kedves, hogy segíteni próbálsz, csak nem tudsz.

2011. dec. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
a kiállítások szerintem jó ötlet, köszi :) de csak ha olyanra megyek, ami engem is érdekel, mert akkor nem tévesztem meg.
2011. dec. 2. 09:40
 14/21 anonim ***** válasza:
Tejbegrízeskenyér, ha egyszerre három helyre is írsz és gyorsan teszed, akkor előfordul az ilyesmi.
2011. dec. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A kiállítás jó ötlet, DE nem mindegy, hogy milyen mindenképpen olyan kiállításon próbálj ismerkedni, ami tényleg érdekel, és lehet intellektuálisabb is a kiállítás, nem feltétlenül kell autóról, horgászatról stb. szólnia. Egyébként a múzeum is jó hely, ráadásul könnyű ürügyet keresni a beszélgetésre. Én javaslom még a nagy könyvesboltokat pl. Alexandra, két okból, egyrészt kiszűri a bunkókat, másrészt szintén könnyű beszélgetést kezdeményezni.
2011. dec. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 /Anita_'94/ ***** válasza:
Én pl Fradi meccsen ismerkedtem meg a barátommal.
2011. dec. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 aszomszedneni ***** válasza:
0%

5301 Békéscsaba , Petőfi utca 23. próbáld meg ott , de csak délután négy tizenöt és negyed öt között. Amúgy fogalmam sincs , hogy máshol lehet - e .


u.i.: Barlangban töltöd az egész napot ???

2011. dec. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 /Anita_'94/ ***** válasza:
Tejbegrízeskenyér, nem is neked akartam segíteni. Az ismerkedés gondolom nem az erősséged...
2011. dec. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Helyes, majd kiírom én is.

Persze gondolom azt hiszed, hogy neked jobban megy, kizárólag a pozitív hozzáállásod, meg a kisugárzásod miatt.

2011. dec. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

itt is lehet ismerkedni csak ovatosan,mert elég sok a bunkó ha rá hallgatsz,de vannak kivételek..


22/f

2011. dec. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!