Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem,szerintem én is neki.Csak nem merek oda menni hozzá ilyen kifogásokkal jönnek nálam hogy :Ugyan hogy menjek már hozzá amikor a barátnöivel van,amugy is mit mondanál ,meg ugy is találan nálad jobbat is .
2011. nov. 26. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
nincs önbizalmad és tapasztalatod, félsz az elutasítástól
2011. nov. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van csak ,hát például szívesen beszélek lányokkal meg a táncolás sem okoz problémát.Többször probáltam már ,hogy nem nézzek rá ,de ez felérne egy kinzással ugy érzem ha nem láttom akkor megbolondulok.
2011. nov. 26. 20:45
 3/9 anonim ***** válasza:
szedd össze a bátorságod :) nem veszthetsz semmit :D
2011. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 sziszike55 válasza:

Így van meg kell mondani mit érzel iránta??

Miért kell félni ?? vagy olyan pláza cica féle?

2011. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Darabolo ***** válasza:

Hány éves vagy?

Gondolom fiatal.

Figyelj menj oda mutatkozz be, és illedelmesen hivd el egy kávéra. Ha nagyon lovagias akarsz lenni akkor mindezt egy rózsával teszed, bár ez szerintem már enyhe túlzás.

ha visszautasit még mindig lehetsz a barátja.

Sok sikert.

2011. nov. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 sziszike55 válasza:
Próba szerencse. Nem veszítesz semmit :D
2011. nov. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
17 vagyok ,csak az probléma hogy soha nem kezdeményeztem,hát eléggé plázacica beállítottságú,de tök kedves az arca
2011. nov. 26. 21:24
 8/9 anonim ***** válasza:

"még mindig lehetsz a barátja"


Ha többet érez a lány iránt mint szimpátia, akkor szerintem ennél nem kell nagyobb emberkínzás.

2011. nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Darabolo ***** válasza:

az lehet, de én is voltam már ilyen helyzetben, és szerelem ki&aszott egy dolog.

Úgyis mellette akar maradni.

De akkor átfogalmazom, nem fog lenézni ha egyszer elhívod elutasít és te tartod magad hozzá.

De ha túl rámenős vagy, szerezhetsz pár monoklit.

2011. nov. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!