Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hódítsak meg egy punk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsak meg egy punk fiút?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 18:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
igyál kannásbort...
2011. nov. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
TE milyen stílusú vagy? megpróbálok segíteni...16/rocker lány :D
2011. nov. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Így különösen nem tartozom egyik stílushoz sem, zeneileg metálos zenéet hallgatok. Ismerek párat, és az egyik nagyon bejön, mert megismertem belsőleg is. Szóval együtt szoktunk bulizni. Koncertek, kocsmák, főtér, stb.
2011. nov. 30. 18:38
 4/24 A kérdező kommentje:
Szóval nem vagyok diszkós:)
2011. nov. 30. 18:39
 5/24 Bujtogató ***** válasza:
Ugyanúgy mint egy normálisat, csak kicsit kevésbé szolidan. Most mégis mit vársz, hogy a punkoknak van egy titkos fétisük amit kihasználva megkapod, vagy mi? Ismerd meg, hajtsál rá, beszéld meg vele, ahogy szoktad általában az ilyen dolgokat.
2011. nov. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Bujtogató ***** válasza:
73%
De ha egy "pánk" válaszra vársz, akkor tessék: Vegyél neki egy sört, vagy egy üveg bort. Aztán amíg a "főtéren" buliztok eggyütt, eggyütt megiszogatjátok, és szépen rátérsz a tárgyra.
2011. nov. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Jó nem így gondoltam. Csak mondjuk h ti h közelednétek felé, h mutatnátok ki érzéseiteket, burkoltan. Szóval h a pasi kezdeményezzen.
2011. nov. 30. 18:51
 8/24 Bujtogató ***** válasza:
Már nem azért, de nem bűn az ha egy lány kezdeményez, főleg a mai világban. De ha nagyon így gondolod, adj neki jeleket, mosolyogj rá, legyél vele kedves, keresd a társaságát, ilyenek. Minden nőnek más.
2011. nov. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
A társasága már megvan, nagyon jóban vagyunk, meg ez a rámosolygás dolog nem tudom, ez olyan alap dolog.
2011. nov. 30. 19:05
 10/24 Bujtogató ***** válasza:
Oké, akkor mit szeretnél hallani?
2011. nov. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!