Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintitek hátráló a párkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintitek hátráló a párkeresésbe ha a fiú alacsony?

Figyelt kérdés
163 cm vagyok és 18 éves.Mostanában elég sokan említik hogy nagyon alacsony vagyok..Már engem is zavar.
2011. nov. 30. 00:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

itt a tél,úgyhogy hordj hótaposót.

azoknak legalább 5cm vastag a talpuk.

valamennyit csak javít.

egyébként meg én kb 21 éves koromig nőttem,uh kb 5cm-ert még nőhetsz a napóleoni magasságig ami 168.

2011. nov. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A lányok legtöbbször magasabb pasit keresnek azért, hogy biztonságban érezhessék magukat meg ilyenek. De nem mindenkinek fontos, hogy a pasi legyen a magasabb. Az ismeretségemben is van egy srác 168 cm és elvesz egy csajt aki olyan 6-7 cm-mel magasabb, mint ő.

Ez változó, de valóban több esélyed van az alacsonyabb csajoknál.

2011. nov. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

162 centi vagyok, ha velem azonos magasságú vagy pár centivel alacsonyabb a pasi (ami még nem látszik), akkor nekem ez nem szempont. Egyetlen pasival találkoztam, aki sokkal alacsonyabb volt nálam, de ő ettől függetlenül egy gyökér volt és így nem jöhetett szóba. Viszont egy pillanatról a másikra stílust váltott és sorban fektette meg a lányokat. Igaz hogy azokat, akik nem kellettek senkinek, de akkoris.


Az egészből azt akartam kihozni, hogy még nem volt olyan, hogy számított volna, mekkora a másik. Volt nagyon magas és alacsony barátom is.

2011. nov. 30. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

ma 2:02 ment üzenet.

Utolsó:Mondjuk lehet nálad nem számít annyira a magasság csak mint sokan is írták a legtöbb lány a magas fiúkat szereti.Most akiért oda voltam egy lányért kiderült hogy van barátja.Láttam őket tegnap és persze egy magas 180 cm körüli volt a srác.:S

2011. nov. 30. 07:13
 15/16 anonim ***** válasza:
Hallof! Én 180 centi vagyok 13,5 évesen :D Sztem durván hátrány...
2011. nov. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Utolsó:Irigyelek nagyon!
2011. nov. 30. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!