Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintitek hátráló a párkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintitek hátráló a párkeresésbe ha a fiú alacsony?

Figyelt kérdés
163 cm vagyok és 18 éves.Mostanában elég sokan említik hogy nagyon alacsony vagyok..Már engem is zavar.
2011. nov. 30. 00:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az hát, egyrészt mert leszűkül a kör az ez alatti lányokra,másrészt az ez alatti lányoknak se mind elég a 163 centi.
2011. nov. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ez pusztán matek. Mivel a srácok általában alacsonyabb lányt keresnek, a lányok pedig magas pasit, hátránynak számít az alacsonyabb termet.

De egy csomó 160 cm alatti lánnyal randiztam, tehát marad még neked is bővel vadászterület.


Mégis egy olyan lánnyal jöttem össze, aki a magas pasikat kedveli... pedig ő a magasabb.

2011. nov. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hátrány, de csak azért, mert te max. 155 cm-ig tudsz keresgélni, ha azt akarod, hogy a lány felnézzen rád. :) De sok aranyos kiscsaj van, az én legjobb barátnőm is 150 cm, a pasija, meg akivel én hoztam össze anno, 160. Boldogok és két gyerkőcük is van. Ugyhogy hajrá! :)
2011. nov. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Esetleg ha mondjuk egy lány 163-165 körül van az is a magasabbakat szereti? :S
2011. nov. 30. 01:17
 5/16 anonim ***** válasza:
A legtöbb nő a magasabb férfiakat kedveli. A nála magasabbakat. De láttam már olyan párokat, ahol a fiúnál egy fejjel magasabb volt a lány. Hát az kicsit olyan vicces látvány, de nem kell foglalkozni az emberekkel. Minden csoda 3 napig tart :)
2011. nov. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Szóval magyarul elég rossz helyzetbe vagyok..:S

Ahol én lakom a lányok vagy velem egy magasak vagy magasabbak :S

2011. nov. 30. 01:22
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez csak netes társkeresésnél gond. Személyesen 1-2 centit nem lehet meglátni. Mire kiderül, hogy alacsonyabb vagy, már rég benne lehesz a kapcsolatban.
2011. nov. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez igaz :D

Meg valószínű hogy a magasságom miatt meg a súlyom miatt (54 kg vagyok) gondolnak kb 14-15 évesnek?

2011. nov. 30. 01:31
 9/16 anonim ***** válasza:

ma 01:31


Engem 16-17-nek néznek, kérik is a személyit rendszeresen ha sört veszem.


165cm magas vagyok és 53kg 21 évesen.


Írj privit, jó, hogy találtam egy újabb sorstársat, akivel megérti ezt a nehéz helyzetet.


Van mit mesélnem, hogy jártam a magasságommal eddig és tőled is várom az eddigi tapasztalataidat.


Egyébként melyik megyében élsz?

2011. nov. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja és egyértelműen hátrány sajnos, különben már nekem is lenne barátnőm.
2011. nov. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!