Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Okkal vagyok csalódott, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okkal vagyok csalódott, vagy inkább jól fejbe kéne kólintani magam?

Figyelt kérdés

A férjemmel teljesen elhidegültünk minden tekintetben egymástól, éppcsak nem lakótársaknak hívjuk egymást.


Van egy férfi, aki évek óta kerülget - igazából korábban lefeküdtünk párszor, még a házasságom előtt.... És mostanában sokat találkozgattunk, és én újra elcsábultam. Én őt a megpillantása óta kívánom, azt hiszem ez kölcsönös. Mondtam neki, hogyha elkezdjük, én nem egy egyszeri kalandot szeretnék, azt mondta ő sem. VISZONT egy hete találkoztunk utoljára, utána közvetlenül váltottunk sms-t, illetve munkára hivatkozva lemondta a következő talit, bocsánatot kérve. Írtam, hogy rendben, de azért örülnék ha jelentkezne amint lesz kedve meg lehetősége. Rábólintott. ÉS azóta se kép se hang.(5 napja)

MOST ÉN VAGYOK A HÜLYE, hogy várom, hogy "illő" időn belül jelentkezzen, vagy úgyse fog, vagy elbeszéltünk egymás mellett???

Én egy szeretői/partneri kapcsolatot szeretnék, ami rendszeres, de ha a körülmények nem is engedik a fizika találkozást, legalább ne tűnjön el teljesen.

Azt nem gondolom, hogy felültetett, mert akkor minek kerülget évekig, minek találkozgat olyan sokat előtte (magyarán túl sokat fektetett bele egy numerába). Vagy rosszul gondolom?

Tisztázni kellett volna az elvárások minden részletét? Félek, hogy ha nem is egyszeri alkalomra gondolt, de mondjuk csak 3-4 havonta ha eszébe jutok. Nekem akkor inkább nem kell sehogy.

Most olyan csalódott vagyok, mt akinek megigérték randi után, hogy felhívják, de hiába várja. H-lye vagyok? Mit csináljak?


2011. nov. 29. 18:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
jajj te szegeny kaptad itt az esz osztasokat! :( valoszinüleg berezelt a pasas attol hogy azt mondtad neki hogy nem csak egyszeri kalandot akarsz vele..varj meg hatha jelentkezik!
2011. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

És akkor még csodálkoztok, hogy minden nőt k*rvának nevezünk? Ahelyett, hogy megpróbálnád értelmes KOMMUNIKÁCIÓVAL helyre hozni a dolgokat, vagy ha már ez sem megy, akkor elválni, inkább félrekúrnál. És akkor még te támasztasz elvárásokat, hogy a pasi ugráljon téged körbe, mintha te lennél a főnyeremény.

"Azt nem gondolom, hogy felültetett, mert akkor minek kerülget évekig, minek találkozgat olyan sokat előtte (magyarán túl sokat fektetett bele egy numerába). Vagy rosszul gondolom?"

Honnan tudod, hogy nem kúrogat rajtad kívül más csajokat? Ne hidd már, hogy te vagy neki az egyetlen. Ha megteheti, akkor ne gondold, hogy várni fog rád és körberajong.

Gondolom te is az a fajta nő vagy, akinek a férje reggeltől estig robotol, hogy neked jó legyen, de a nagy jó dolgodnak már nem tudsz mit csinálni. Ásd el magad!

2011. nov. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
melyik kommentemből szűröd azt le, hogy a férjem lenne a főnyeremény, nekem meg nagy jódolgom van?
2011. nov. 29. 21:34
 14/15 A kérdező kommentje:
A károgóknak üzenem, hogy az én aranydrága férjem még nem érkezett haza...telefonban azt mondta, most indult el a munkahelyéről (...ami 18-kor bezár...) de szerencsés is vagyok, hát miért nem becsülöm őt jobban??
2011. dec. 1. 20:53
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem hibáztathatod.. Te is mással töltenéd az estét. Ha azt várod,hogy bologassunk arra,hogy megcsald a férjed, ne csak őt állítsd be szemét házasságtörőnek..
2011. dec. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!