Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék újra összejönni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék újra összejönni a volt barátnőmmel? Még mindig szeretem őt, de már van új kapcsolata.

Figyelt kérdés

Sokat találkozunk,szex is volt,de azt mondja még nem akarja

ott hagyni a pasiját,zavarosak az érzései,nem szereti úgy

ahogy engem szeretett,csak jól érzi magát vele.Várjak hogy

alakulnak a dolgok kettőnk közt,de nem akar sűrün találkozni velem.Én meg féltékeny vagyok,nagyon rosszul esik,hogy a másikkal van és lefekszenek.Én ezt mondtam neki,de nem érti mert hohy mi már már nem járunk és ezért

nemis csal meg.Nem tudom mit tegyek,érdemes e küzdenem érte,nem tudom mit akar.Hiába van két csaj is akinek bejövök,engem nem érdekel,mert őt szeretem,de azt mondta rosszul esne neki ha valakivel összejönnék.Mit csináljak?


2009. máj. 13. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a csaj csak húzza a fejed.

Mond meg neki, hoyg válasszon vagy te vagy a másik pasi de akkor felejtsen el téged örökre...

Esetleg találkozzgass más lányokkal és tedd fétékennyé...

2009. máj. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki ngayon kell és Ő az, sosem szabad feladni.

Én nem voltam kitartó, azóta is bánom.

Viszont, ha látod, hogy hülyének néz, ne tedd magad tönkre, de sosem fogod elfelejteni!

2009. máj. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Gondolod hogy nem állítottam választás elé már nem egyszer?

Azt mondja várjak,és közben beledöglök abba hogy lefekszik

a másikkal is,én meg nem bírok(érted mire gondolok) más csajjal mit kezdeni mert mindig rá gondolok,de én legyek

türelmes.Ez a lány volt a nagy ő nekem és most is az,nagyon

szeretem,de kezdek belefáradni ebbe a bizonytalanságba,

ráadásul megalázó is az egész,mégsem tudok kiszeretni belőle.

2009. máj. 13. 16:35
 4/12 anonim ***** válasza:

Szar ügy , hogy egy ilyen lány volt a nagy Ő neked, aki azt sem tudja, mit akar, de azért szexel itt is, ott is!

Undorító dolog.

Ilynekor egy lánynak egyikkel sem kéne találkozni, döntse el, aztán utána legyen azzal, de ez enyhén szólva is g...ség tőle!


Valszeg csak visszajárkál még hozzád a bevált szexért, de már érzelmileg túllépett rajtad!

És valóban nem csal meg, ha ti már nem jártok!

De az új pasiját igen! Szegényt!


Talán csak úgy lehetne hatni rá, ha te is találnál valakit akivel randizgatni kezdesz. És mesélnél az exnek arról, hogy megismertél egy lányt, és fogsz vele találkozni, és jogod van ahhoz hogy igazi társad legyen.

De nehogy te is úgy viselkedj, ahogy ő!

Akkor esetleg mielőtt összejönnél az újjal, esetleg ő közbelép, ha számítasz neki.


Amúgy nem hiszem, hogy megtörténik, mert ez egy rohadt önző kis csaj, aki azt hiszi, joga van 2 fiúhoz is, és hogy mindenki őérte legyen odáig! Esetleg te dobjad őt,

érezze, hogy ejtetted, ne törődj vele, az még felrázhatja, de csakis ideiglenesen térne vissza hozzád! Apropó, ki kit dobott korábban?

2009. máj. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én dobtam őt,mert nem hitte el mennyire szeretem,állandóan

féltékenykedett,utánam jött mindenhová,nézte e telómat meg

az emaileket,pedig soha nem csaltam meg,de nem hitte el,még ahaverommal sem engedett el piázni.Nagyon fájt hogy elküldtem,de nem bírtam így élni,ő pedig nem változott.Csak a szakítás után pár hónappal jött rá mekkorát hibázott,és nem volt oka a féltékenységre,most meg itt tartunk.

2009. máj. 13. 17:18
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát.. komolyan te sem tudod, hogy mit csináljál.

Ez így már még bonyolultabb ügy és nem olyan egyszerű, mert nemcsak a csajon múlt, hogy ez a helyzet alakult ki.


Nemtom, talán legközelebb ne dobd ki azt, akiért meg utána megőrülsz!

2009. máj. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Megbántam hidd el,de gondolom te sem szeretnéd ha alaptalanul féltékenyek lennének rád,és állandóan a sarkadban lennének,jelenetek lennének a nagy semmi miatt.Egyszerűen besokalltam másfél év után,elegem volt abból hogy az ártatlanságomat kellett bizonygatnom akár naponta többször is.De én abban reménykedek,tényleg felnyílik a szeme és tud bízni végre bennem,4 hónapja szakítottunk.azóta sincs csajom,próbáltam,nem szerelmet kerestem,de fél hat volt.Nem kell őt féltékennyé tenni,mert attól félek azt fogja csinálni amit előtte.
2009. máj. 13. 18:07
 8/12 anonim ***** válasza:

Igazad van. Totál más így a helyzet és nem is egyszerű.

Ha épp ez volt a "válóok" akkor a féltékennyé tevés nem játszik! És nem is kell húzni az agyát semmilyen szinten sem.


Pont azt kéne neki belátnia, hogy bár most szabadon megtehetnéd, most is "hűséges vagy hozzá" és most sem akarsz más lányt. És visszajöhet hozzád nyugodtan.

Nyilván neki meg rosszul esett, hogy elküldted, ezért önérzetét helyreállítandó muszáj neki pasizni.


Nincs könnyű helyzetben egyáltalán, mert őt egyszer már kidobták abból a kapcsolatból, persze, hogy fél, hogy újra előfordulhat.

Csak a dolgok alapos megbeszélése segíthet! (és nem a szexrandik, a szex itt már nem segít, mert nem ezzel volt a gondotok!), hogy megértse, hogy őt szereted, ha akar lehettek együtt, csak nem viselkedhet veled úgy, állandóan féltékenykedve, ahogy korábban.


De nem erőltetheted, már több hónapja külön vagytok, új kapcsolata van, én ezt tiszteletben tartanám!

Mi van, ha az új barátja így is szereti, ahogy van? Változtatások nélkül?

Neked is későn jutott csak eszedbe, "eső után köpönyeg".

2009. máj. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Tök igazad van.De azt hittem jobb lesz,és nem gondoltam,hogy

nem tudom elfelejteni és ennyire megvisel a dolog.Az igaz,hogy az új pasija nagyon szereti őt,de a"barátnőm" azt

mondta nekem,nem szereti úgy ahogy engem szeretett,most meg

nem tudja mit is érez irántam,idő kell neki.A srác viszont

féltékeny rá,és csak lopva tud nem csak velem,hanem bárki

mással beszélni meg találkozni.Nem tudom mit tehetnék,várjak amíg vége lesz köztük?Azt mondja majd kialakul minden,de esélyt sem ad arra,hogy kicsit többet

találkozzunk,mert nem akar megdőlni a barátja előtt.Akkor így hogy alakulhat bármi?Egy hónapja megy ez a nem tudja

mit akar meg majd alakul dolog,de már kezdek belehülyülni

az egészbe,és néha azt gondolom csak szívat azért,mert elküldtem akkor.

2009. máj. 14. 11:51
 10/12 Voguelilias ***** válasza:

Velem pont ugyan ez a szitu van. A volt barátom aki 2,5 hónapja szakított velem most azt játsza, hogy ki békülne velem de nem akarja, hogy rövid időn belül megint kidobjon. Néha találkozunk de ha én akarok akkor ált az a válasz nem tudom még majd megbeszéljük. Én azt mondtam neki, hogy vagy eldönti hogy velem vagy hagyjon békén és ne is jelentkezzen mert így esélyt sem kapok/ és te sem ahhoz, hogy mással is boldog lehessél. Nem korrekt sem veled sem a jelenlegi barátjával szemben amit csinál. Valamelyik válaszolónak teljesen igaza volt, hogy nem kéne addig találkoznia veletek ameddig nem döntött. És tudom,hogy milyen érzés az amikor nem kell más lány mert nem tudsz továbblépni. Ha gondolod írj privit és ott mesélek bővebben ha érdekel hátha tudunk egymásnak okosat is mondani.

18/L

2009. máj. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!