Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 év után sem tudtam elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év után sem tudtam elfelejteni?

Figyelt kérdés
3.5 évig voltam vele együtt mióta szakítottam vele azóta volt 5 pasim neki csak 1 akivel sokszor szakított és nem sokára el is jegyzi :( elmodtam neki amit most érzek de ő állítja hogy szereti a bnőjét,volt idő mikor visszaakart jönni hozzám de én nem-et mondtam neki mert épp volt valakim :/ nem tudom elfelejteni valami miatt kötődök hozzá,mégis hogy tudnám elfelejteni?
2011. nov. 29. 13:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
de ha olyan jelentős oka lett volna akk most miért "sóvárogna" utána.am azt nem értem h miért engedted vissza többször is,így csak állandóan kihasznál mert te mindig visszaengeded,te meg szevendsz miatta.
2011. nov. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
mert nagyon szerettem,szeretem :( mikor először szakított velem 5 hónap után azt modta h azért mert ő így gondolta jónak és 2 hónap múlva megint 1ütt voltunk majd rá másfél évre újra de akkor csak pár hétre de azt már nem tudom miért rég volt,majd ezt még "eljátszotunk" 3szor :/ talán mikor elöször szétmentűnk akor kellett volna végleg abbahagyni :/
2011. nov. 29. 16:27
 13/16 anonim ***** válasza:
van olyan, h szeretunk vkit, de annak a viselkedése nem engedi meg h jarjunk vele..
2011. nov. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
ebből visszont tanultam hogy ha valakivel szakítok az legyen végleges
2011. nov. 29. 16:29
 15/16 A kérdező kommentje:
volt rá okom h szakítsak vele,mert az utóbi időbe nagyon sokat veszekedtűnk azt is megszabta h nem vehettem fel akármit :/ és mivel ő már dolgozott én suliba jártam befestettem a hajamat és még azon is kiakadt pedig csak meg akartam lepni :(
2011. nov. 29. 16:38
 16/16 anonim ***** válasza:

"csak h az exem mindig ahhoz megy vissza akihez épp vissza is tud menni,olyan mint valami bumeráng velem is jó párszor szakított"


Tejóég, gondolkodj már el magadon. Megszólod azért, mert visszament az eceihez, most meg azért rinyálsz, hogy hozzád nem bumeráng módjára jött vissza.


Felejtsd el. Tudom nem könnyű. Én már kilenc hónapja szenvedek valaki miatt, aki tényleg tönkre tette az életem és az énemet, de azt érzem rajta kívül senkinek többé nem fogom tudni mondani, hogy szeretem. De nincs megoldás, tovább kell lépni. Sajnos nem lehet mindent helyrehozni. Vagyis helyre lehet, de azt mind a két embernek akarnia kell. Ő meg nem akarja. Találj valakit, aki akarja. Ennyi. :)

2011. nov. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!