Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 év után sem tudtam elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év után sem tudtam elfelejteni?

Figyelt kérdés
3.5 évig voltam vele együtt mióta szakítottam vele azóta volt 5 pasim neki csak 1 akivel sokszor szakított és nem sokára el is jegyzi :( elmodtam neki amit most érzek de ő állítja hogy szereti a bnőjét,volt idő mikor visszaakart jönni hozzám de én nem-et mondtam neki mert épp volt valakim :/ nem tudom elfelejteni valami miatt kötődök hozzá,mégis hogy tudnám elfelejteni?
2011. nov. 29. 13:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
mi 3 évig jártunk, aztan miutan szakitottunk, 3 hétre rá talált egy másik lányt, akit 8 hónap utan eljegyzett..
2011. nov. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én 2 hónap járás után nem tudtam elfelejteni életem nagy szerelmét. 1 évig ugyan ezt csináltuk mint ti most.

Aztán rámtalált a jelenlegi párom. Őt ezerszer jobban szeretem mint az előző páromat. boldog vagyok vele és ő is velem.


Azt tanácsolom neked hogy ne légy ostoba. Ha el akarja jegyezni a lányt, akkor valószínűleg rátalált egy olyan lányra akit ezerszer jobban szeret mint téged. Ne alázd meg magad. Hagyd békén őket, boldogságban. És léppj tovább! Járj el haverokkal és előbb utóbb rád talál a szerelem :)


Nem éri meg szerintem azt, amit csinálsz.

2011. nov. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha nem vele foglalkoznál, megszeretnél más is.

2. Azért foglalkozol vele annyit, mert a "lehetőséget" látod benne, hiszen hamarosan eljegyez valakit, aki te is lehettél volna. De nem lettél - és ez a lényeg. Nem azért, mert valaki valamit elrontott, hanem azért, mert nem működött a dolog kettőtök közt valamiért. Hiába gondolod, hogy "működhetett" volna, a szerelemben nincs feltételes mód. Vagy működik, vagy nem.

2011. nov. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
ez lehet :/ engem is el akart jegyezni és pont mikor ott volt már majdnem a gyűrű az ujjamon már épp csak 2 hónap volt hátra (szülinapomon akarta) otthagytam
2011. nov. 29. 13:38
 5/16 anonim ***** válasza:

"ez lehet :/ engem is el akart jegyezni és pont mikor ott volt már majdnem a gyűrű az ujjamon már épp csak 2 hónap volt hátra (szülinapomon akarta) otthagytam"


Akkor nem kellett, most már igen? Talán nem kellett volna hülyepics.a módjára viselkedni. Azt meg ne várd, hogy ilyen esemény előtt faképnél hagyott és még jóképet is vágjon hozzá, mikor visszaakarod szerezni és el akarod szakítani a mostani párjától.

2011. nov. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
úúh,ezt most jól megkaptam :/ ez a leszólás kicsit jót is tett nekkem,csak h az exem mindig ahhoz megy vissza akihez épp vissza is tud menni,olyan mint valami bumeráng velem is jó párszor szakított és mikor nem velem volt talált valakit arra az időre aztán megint egyűtt voltunk megint szakítotunk újra visszament ahhoz a csajhoz
2011. nov. 29. 13:56
 7/16 anonim ***** válasza:
Ezt a kerdest tul gyakran teszed fel. A felmelegitett leves nem olyan jo, mint a friss. Tedd tul magad rajta. Most azt mondod konnyu mondani. Igy van, de ha megteszed, akkor nem nekem lesz jobb, hanem neked.
2011. nov. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mindenkinek mindent megteszek a magam érdekében :)
2011. nov. 29. 15:03
 9/16 A kérdező kommentje:
már bocsáss meg!de egyáltalán tudod hogy mi az hogy ribanc?mert szerintem nem!
2011. nov. 29. 15:44
 10/16 anonim ***** válasza:
nyilvan volt oka h kidobta..
2011. nov. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!