Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a baj, hogy nagyon nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a baj, hogy nagyon nincs önbizalmam. Akármit csinálok, nem tetszik. Mindig van valami bajom. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

próbálok egészségesen élni, sokat mozgok, szinte mindenhova gyalog járok. emellett táncolok is. de mégis úgy érzem, hogy a pasimnak nem vagyok elég jó, holott, ő éppen ennek az ellenkezőjét érezteti velem, észreveszi ha új szoknyám, nadrágom, frizurám, fülbevalóm van.. és ezeket a pasik ritkán veszik észre, nem? szex közben is állandóan mondogatja, hogy jajj, milyen jó vagyok, stb stb..


21, l


2011. nov. 29. 12:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj megbarátkozni magaddal. Akkor tudsz igazán szeretni valakit, ha magadat is szereted. Mert akkor tudod, hogy mindened odaadnád neki. Nem szabad magad kevésre tartani, mert akkor belül mindig úgy fogod érezni, nem adtál eleget. Ha van példaképed, akkor ne a kinézetét emeld bálványodnak. Nagy részben számítógépes. Inkább keress egy jó idézetet hetente, vagy naponta, ami erőd és lelkesedést ad, és cserélgesd a faliújságodon. Én ezt teszem, és bár nincs párom, aki erősítené az önbizalmamat, de erőm van.

Neked ott van a párod. Szerintem hinned kéne neki. Főleg, ha észreveszi az apróbb változásokat is rajtad. Ez nagy szó és a jelentése: nagyon szeret téged.

Ne görcsölj, hanem élj :)


"Nem azt szeretjük, ami a legszebb, hanem ami a legszebb gondolatokat sugallja nekünk."

Joseph Joubert

2011. nov. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. nov. 29. 13:14
 3/10 anonim ***** válasza:

úúúristen, mi lenne ha nem éreztetné veled h tetszel neki?

először magadnak kell tetszeni. amin nem tudsz változtatni azzal meg kell békélni és kész, amin tudsz akkor pedig hajrá :) ha tetszel MAGADNAK (nem másoknak) akkor jól érzed magad a bőrödben, jobb lesz a kisugárzásod, ez tetszeni fog másoknak is. legyen önbizalmad, legyél mosolygós, huncut, élvezd az életet és ha így teszel az nagyon vonzó. sokkal jobban tetszenek az ilyen jó kisugárzású lányok mint akik külsőre talán jobban is néznek ki de nem látom rajtuk ezt. (talán azért mert ők sosem érzik úgy h elég jók, mert meg akarnak felelni másoknak)

hm, nehéz ezt elmondani, de azért remélem érted mire gondolok.

2011. nov. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2011. nov. 29. 14:57
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor ne 1 yt videót linkelj
2011. nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
basszus.. :D na akkor elkuldom neked..
2011. nov. 29. 19:41
 7/10 anonim ***** válasza:
csinos vagy, fogad el. nincs miről beszélni. pasid büszke lehet rá, hogy ilyen dögös bnője van ;) több, mosoly, vidámság, mert jól áll neked, még szebbé tesz, hidd el! :)
2011. nov. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi :) tényleg igy gondolod? jajj, h égtem amikor a Showder-klubbos videot linkeltem be :D csak azt néztem éppen..
2011. nov. 30. 13:37
 9/10 anonim ***** válasza:

igen, így gondolom, tényleg, de ezt igazából magaddal kell megvívni, mert ha kevés az önbizalmad, akkor csak a negatív kritikát fogod meghallani és folyamatosan elégedetlen leszel, még akkor is, ha mondjuk 10-ből csak 1 mondja azt, hogy neki nem tetszel. Olyan pedig sose lesz, hogy mindenkinek tetszel, mert nincs olyan, hogy legjobb, legszebb lány, mindenki szemében más a legszebb és itt jön képbe a belső. ha valaki szerelmes lesz beléd azért amilyen személyiség vagy, akkor ő nem fog foglalkozni sőt észre sem fogja venni azokat a dolgokat amik miatt te úgy gondolod, hogy nem vagy elég jó, és számára te leszel a legszebb, legvonzóbb, de ha te ezt nem hiszed el neki, akkor lehet, hogy előbb utóbb pont a kishitűséged és önbizalom hiányod, nem fog neki tetszeni.

napokig lehetne erről beszélni, de a lényeg az, hogy vagy elhiszed, hogy nincs veled semmi baj, és jól érzed magad, vagy folyton elégedetlenkedsz, a negatív dolgokra koncentrálsz és akkor nem leszel boldog. válassz! :)

remélem sikerült egy kicsit helyretenni az önbizalmad! :)

2011. nov. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen :)
2011. nov. 30. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!