Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is van benne valami? (lent)

Figyelt kérdés

18/F vagyok, nem volt még olyan igazi kapcsolatom, ebben nagy szerepe volt annak hogy nem is vágytam rá annyira, de az utóbbi időben nagyon vágyok egy társra, sőt miután beleszerettem egy lányba, és nem jött össze(úgy ahogy túltettem rajta magam)... Hát nagyon megcsapott a szerelem szele(vagy hogy szokták ezt mondani:))

Ezt csak azért írtam le hogy az alap szituáció meglegyen.

Tehát az a probléma, hogy az utóbbi időben gyakorlatilag az élet minden terén romlott a teljesítményem(tanulás, munka, stb...) és ez nagyon zavaró, mert bármennyire is próbálkozok nem igazán akarnak menni a dolgok, kicsit kezdek depis lenni. Megfordult az én fejemben is hogy lehet, hogy azért mert kéne egy társ, elvégre 18 évesen már érzelmileg valamelyest fejlett az ember(habár mostanság erre nagyon sokan cáfolnak rá).

Egy felnőtt ismerősöm valami témánál benyögte -mellesleg nem tudja hogy ez van velem- tehát: "Férfi csak akkor lehet sikeres ha van egy nő mögötte/mellette." és így kimondva bekattant, hogy lehet tényleg erről volna szó? Sok más okot nem tudok miért lehet ez.

Na és ha már volt annyi türelmed hogy elolvasd, még annyi hogy nem arra szeretnék választ kapni, hogy miért is vagyok ilyen "sikertelen, ezt nekem kell kiderítenem hanem, hogy ti mit gondoltok erről a dologról amit az ismerősöm mondott? Ez már az én koromban is jelen lehet?

Köszi az értelmes válaszokat:)


2011. nov. 28. 21:38
 1/2 A kérdező kommentje:
Asszem kicsit kevesebb "hogy"-ot kéne használnom :'D
2011. nov. 28. 21:40
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én esetemben teljesen igaz az, ha nincs társam, akkor nem mennek úgy a dolgok. Párkapcsolataimban mindig kiegyensúlyozottnak éreztem magam.


28/F

2011. nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!