Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt és megbízol benne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt és megbízol benne?

Figyelt kérdés
Van olyan, akit megcsalt a párja, és sikerült úgy rendezni az egészet, hogy megbízik benne teljesen azóta?
2011. nov. 20. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Kamaszok voltunk. akkor szakítottunk de rá egy évre ismét egymás mellé sodort minket az élet.

Ő is változott én is.

Ez már 10 éve történt.

2011. nov. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sosem csaltam meg a barátnőmet, mégis mindig azt kaptam tőle, ha elmentem otthonról, hogy más nőhöz megyek -.-" 4 hónapot voltunk együtt :D Vajon miért?! :D
2011. nov. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csaltam meg a párom. Rendezte magában, és bízik bennem 1000 százalékban. Ő tudná inkább leírni hogy csinálta. Amit én látok belőle, hogy megpróbált megérteni, hogy mit miért tettem. És meglátni azt is amiben ő hibázott, és ezen változtatott. HOzzá tartozik persze, hogy sokat beszélgettünk erről a dologról, és én is beismertem, hogy hibáztam és hülyeséget csináltam.
2011. nov. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, engem a férjem csalt meg. Akkor még csak együtt jártunk. Megcsalt, sőt hozzá is költözött egy időre, aztán igen hamar rájött hogy mit veszített. Mivel nagyon szerettem, ért nekem annyit a dolog hogy adjak neki még egy esélyt! És úgy érzem jól tettem. Ennek már vagy 4 éve. Azóta boldog házasságban élünk, van egy 14 hónapos kisfiunk. Megbízom benne és nem rágódok a múlton, nem aggódok azon hogy mi van ha megteszi, mert az nagyon megmérgezné a kapcsolatunkat. Arra hogy miért tette nem tudott értelmes választ adni, azt mondta hogy ez kellett neki hogy igazán értékelni tudja azt amit én adok neki. Biztos lesz aki majd OFFol ezért, de azóta is minden a legnagyobb rendben van. Eleinte nehéz volt, de most nagyon boldogok vagyunk. Sokat vívódtam azért hogy hát a női büszkeség így meg úgy, aztán ahogy szétnéztem az ismerősök (tág értelemben is) körében, rájöttem hogy a túlságosan büszke, önérzetes nők magányosak. Szóval ha igazán szereted, és sokat jelent neked az együtt töltött idő, akkor egyszer megbocsátható ha képes vagy elfogadni a történteket.
2011. nov. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!