Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi legyen a titok?

Figyelt kérdés
Egy harmonikus és őszinte kapcsolatban mi az ami már nem fér bele hogy elmondjunk.Kinek mi a titka a párja előtt vagy milyen titka volt a régi kapcsolatában esetleg?
2011. nov. 28. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez titok! :D
2011. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én arra igyekeznék, hogy egy jó kapcsolatban ne kelljen, hogy titkaink legyenek egymás előtt. Csak sajnos egy párkapcsolatban a teljes őszitneség nem kifizetődő.
2011. nov. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én teljesen őszinte vagyok a párommal és teljesen jól működik minden.
2011. nov. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A titok legyen mondjuk 2 liter!
2011. nov. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igyekszem őszinte lenni.

Én nem a titok szót illeszteném ide, inkább a nem mondom el kategóriába tudnék sorolni olyat, mint pl. exekkel együtt töltött idő, egy-egy rossz benyomás róla első körben...

Illetve a nem saját "titkaim". :)

Volt már hogy túl sokat mondtam, de ilyenkor az én párom nyelt egyet és rögtön láttam, hogy nem oké a dolog.:D

2011. nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy párkapcsolatban az legyen titok amit a párod felhasználhat ellened abban az esetben, ha nagyon csúnyán váltok szét és hajtja a bosszúvágy.


Sokan azt mondják, hogy egy igazi párkapcsolatban nincsenek titkok, ha viszont arról van szó, hogy az egyik belenés a másik telefonjába, e-mailjébe akkor rögtön változik a vélemény. Szerintem akit sért egy párkapcsolaton belül az, hogy belenéznek az üzeneteibe, akkor az vagy már titkol valamit, vagy nem bízik saját magában és önmagáról feltételezi azt, hogy lehetnek titkolni valói.

2011. nov. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kobudera ***** válasza:
Egy párkapcsolatban titkokra speciális esetben van szükség, mint szülinap, karácsony. Amúgy ha megfelelően intelligens a társad és persze Te is, akkor a kommunikáció közben eszmecserével mindent megtudtok beszélni. Titkokra a legtöbb embernek azért van szüksége, mert még ők sem néztek szembe azokkal a dolgokkal ami a titok tárgyát képezi. Sokféle titok okozója boldogtalan kapcsolatnak, és tett tönkre kapcsolatokat. Egyesek úgy vélik, hogy egy kapcsolatba kellenek titkok, a kiegyensúlyozatlan embereknek mindenképp...
2011. nov. 29. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nálunk a vőlegényemmel nincsenek titkaink egymás előtt. és Másfél éve jól működik.

az exeimről , az életemről, tud mindent. azokról a dolgokról, amiket még anyum sem tud.

25/N

2011. nov. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!