Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá barátnőmet hogy borotválja le intim szőrzetét?

Figyelt kérdés
kb. 1 hónapja járunk, ő jó csaj meg minden, abszolút eltudnék vele képzelni egy hosszú párkapcsolatot, a szex sem rossz csak hát lehetne jobb is. Nem akarok indiszkrét lenni vele, de az intim testrésze nagyon szőrös, próbáltam már mondani neki, de azt mondja hogy 2 naponta kéne borotválnia és hogy neki erre nincs ideje, meg hogy amikor visszanő akkor az engem fog zavarni szex közben, stb. Én 20 éves vagyok és eddig csak nálam fiatalabb lányokkal voltam, ez a csaj 23 éves, hogyan vegyem rá hogy borotválja le intim szőrzetét?
2011. nov. 27. 22:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

broáf!


kicsit sok már az, ha a segglukat is szőr fedi


próbáld először hajnyíróval lenyírni neki, mondd meg, hogy segítesz neki benne


legalább lenne trimmelve, fazonírozva, rövidre nyírva, akkor már szokná, hogy azt is ápolni kell

később meg legalább lent lehetne borotválni is


mi az, hogy erre nincs ideje?

két naponta 10 perc, vagy annyi se, tusolás közben

2011. nov. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm 8. válaszoló a javaslatot, arra gondoltam hogy megmutatom neki ezt a kérdést. Szerintetek ez jó ötlet?
2011. nov. 27. 23:58
 13/25 anonim ***** válasza:
Próbáld ki azt kiderül!
2011. nov. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Napkiraly ***** válasza:
Mondd neki h tudsz rá vevőt szálanként 5 forintért
2011. nov. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Jaj nehogy már két nap alatt visszanőjön. Annyi idő alatt még egy normális arcszőrzet is max borostáig nő. Zsarold meg a szexszel. A nők is mindig ezt csinálják.
2011. nov. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Sziasztok, a kérdező "CSAJA" vagyok. Látom nagyon sokk itt a kozmetikus, szexológus és barátai. Had mondjak valamit nektek és szeretet barátomnak: NEM ÉRDEKEL! Soha életembe nem borotváltam le a szőrzetemet és nem is fogok. Ez van ezt kell szeretni. Én nem érek rá az ilyen esztétikai beavatkozásokra, és nem is érdekel, nekem így tökéletesen megfelel. ÉN EGYÉBKÉNT senkit se kényszerítek orális szexre, tőlem a szőrös seggemet is kinyalhatja ha akarja de nem mondom hogy ez kell nekem. Csak egyszerű szex. És engem aztán zsarolhat, higgyétek el ő fogja megszívni nem én. VISZLÁT!
2011. nov. 28. 00:48
 17/25 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem hogy nem azt a hatást érte el a srác a kérdés megmutatásával mint szerette volna :D
2011. nov. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ismét #8-as vagyok.


Nem állítottam, hogy kozmetikus vagyok, saját tapasztalatból írtam, és a jó szándék vezérelt. A bunkó hozzászólások miatt kapok én is a sértett hangnemből, vagy én is írtam valamit, ami nem tetszett?

Engem sem zavart korábban, hogy hogy nézek ki, amíg nem látta senki. Amikor elkezdtem, egyrészt tetszeni szerettem volna a barátomnak, és nem éreztem tehernek, hogy ennyit megtegyek a kedvéért. Másrészt a borotvával sok rossz tapasztalatom volt. Ezért mentem a kozmetikushoz. Bocsánatot kérek, ha olyat mondtam, amivel megbántottalak, ez teljesen a Ti dolgotok. De kétoldalú. Ha elfogad így a párod, rendben. És az is, ha Te szeretnél egy kicsit a kedvére tenni. Még egyszer mondom, a jó szándék vezérelt.

2011. nov. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

00:48 Kérdező csaja,sajnálom a pasidat,hogy ilyen házisárkány hárpia a csaja.Mi az hogy nincs időd,ugyan már?

Aztán mit csinálsz?

Két valóvilág között nincsn időd leszedni.

Jó igényes egy nő lehetsz amúgy,nem csodálnám ha sörhasad is lenne,meg narancsbőröd.Bocsi,hogy ezt mondom de borzasztó igénytelenségre vall,a hozzáállásod.

Így ne csodálkozz ha egy pasi se marad meg veled.

Ha nekem van időm mindig a külsőmre akkor neked is hidd el,csak akarni kell,majd ha dolgozol plusz saját vállalkozást építesz meg mellette edzeni is jársz,meg suliba akkor esetleg mondhatod,hogy nincs idő rá.

Érdekes nekem is mindenre van,és PASI vagyok,olyan erős szőrzettel,hogy nekem kb egy bő félóra míg a hasamat leszedem,de megteszem mert a csajom egy IGAZI NŐ formás és teljesen csupasz,meg fontos neki is a megjelenés,ami ALAP kellene legyen ma már.


24F

2011. nov. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz.Ez nem egy plasztikai műtét (esztétikai bevatkozásként említetted) hanem csak a szőrzet eltávolítása .Akkor ezek szerint a hónalj szőrzetedet is lusta vagy eltávolítani?Vagy a lábadon a szőrt?Pedig nem tartana sokáig ha még az intimet is belevennéd.Vagy elmész kozmetikushoz.Vagy veszel szőrtelenítő krémet az a legegyszerűbb csak rákened , vársz pár percet és leszeded a habot majd lemosod a területet ez teljesen fájdalom mentes és kb 10 perc vagy annyi se.
2011. nov. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!