Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá barátnőmet hogy borotválja le intim szőrzetét?

Figyelt kérdés
kb. 1 hónapja járunk, ő jó csaj meg minden, abszolút eltudnék vele képzelni egy hosszú párkapcsolatot, a szex sem rossz csak hát lehetne jobb is. Nem akarok indiszkrét lenni vele, de az intim testrésze nagyon szőrös, próbáltam már mondani neki, de azt mondja hogy 2 naponta kéne borotválnia és hogy neki erre nincs ideje, meg hogy amikor visszanő akkor az engem fog zavarni szex közben, stb. Én 20 éves vagyok és eddig csak nálam fiatalabb lányokkal voltam, ez a csaj 23 éves, hogyan vegyem rá hogy borotválja le intim szőrzetét?
2011. nov. 27. 22:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
28%
Amikor mész hozzá, egy ajándékdobozba rakj 1 borotvát, és add oda neki, megmondod hogy vagy használod, vagy nem dugunk.
2011. nov. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
47%

ennyit megtehetne, első kérésre is.

lehet ő nem feltétlen tervez olyan hosszú távra, hogy változtasson valamin miattad. ha meg ennyire nem hallgat meg, akkor hogy is akarsz te hosszan tervezni vele?

2011. nov. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Ha elég talpraesett sehogy. Gondolom ha neki eddig jó volt úgy, akkor nem fogja érdekelni a véleményed.

Ha félénkebb, akkor meg zsarold meg, hogy kidobod, ha nem. Nem valami értelmes megoldás, de ezeknél a tucatcsajoknál simán bejöhet.

Különben ez a nagyon szőrös mit jelent? Dzsungelharcos feeling, vagy ilyen 1 centi? Mert én ugyan borotválom, de utána 1-1.5 centiig mindig visszanő, mert nincs időm többször kínlódni vele, és ez eddig az égvilágon senkit sem zavart. A dzsungelharcost meg tudom, mondjuk érteni, hogy cinkes. :D

20L

2011. nov. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
34%
Megmondod neki hogy figyelj édes ha nem távolítod el a bozontot akkor búcsút inthetsz az orális és minden egyéb szexuális tevékenységtől.Nálam ez bevált olyan sima és szőrtelen volt neki utána hogy csak úgy ragyogott.
2011. nov. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
hát én szőrős barackot nem nyalok...barátnőmmel is így volt...nem borotválta...nem is akarta mikor megkértem...mondom jó akkor én se fogom :D...megtette a hatást :D
2011. nov. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Szerintem szarul fog esni neki, hogy nem fogadod el így. Ha eléggé büszke nő ,akkor pedig te mész borotvástul a kukába :S
2011. nov. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom vannak ilyen nők akik nem lennének képesek ennyi kis áldozatra azok meg is érdemlik hogy a srác kidobja őket vagy kib_sszon velük.Meg amúgy nem csak borotva létezik , vannak már intim szőrtelenítő krémek, gélek amitől később nő ki.Ennyi.
2011. nov. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Szerintem javasold neki a kozmetikust és a gyantáztatást. Semmiképp ne ő csinálja otthon. 3 hét tuti kényelem 3 mp fájdalomért cserébe. Évek múlva pedig alig nő majd. Saját tapasztalat. Most már csal 4 hetente járok, és alig kell valamit szedni, pedig korábban bőven volt mit.
2011. nov. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Aczél: hosszú kapcsolatra tervez ő is.

3. válaszoló: talpraesett, nem könnyű meggyőzni bármilyen téma is legyen az. Valami jó dumát akarnék kitalálni hogy meggyőzhessem. Egyébként dzsungel feeling, szerintem több mint 2 cm ami nem is lenne akkora gáz, de a szőr a "popsinyílást" is belepi.

2011. nov. 27. 23:18
 10/25 anonim ***** válasza:

#8-as vagyok.


Ezek az infók után tuti a kozmetikus a jó. Nálam is machetevel kellett előtte jönni. Frappáns szövegben nem tudok segíteni, de ha egyszer kipróbálja, nem hiszem, hogy nem fog neki tetszeni.

2011. nov. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!