Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Hogyan éreztetitek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan éreztetitek egy lánnyal, hogy bejön nektek?

Figyelt kérdés

Azt hiszem kezdek beleszeretni a táncpartnerembe. Már 1 hónapja táncolunk együtt. Mindig olyan rendes és aranyos velem, és jól is néz ki. Ő a tökéletes srác számomra. De nem tudom, hogy ő neki vannak-e vmi érzései, néha úgy érzem van, néha nem. Szerintetek?


18/L


2011. nov. 27. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Csá. Be jössz nekem.
2011. nov. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
megmarkolom a popsiját.
2011. nov. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek ilyen szerelmi érzéseim szóval én sehogy.
2011. nov. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendes és aranyos veled, az már egy jó kiindulópont.


De bővebb infot is adhattál volna, pl: milyen gyakran találkoztok, esetleg osztálytársak vagytok?


Általában a rendes srácok minden lánnyal rendesek függetlenül attól, hogy tetszik-e nekik avagy sem, ez a lányokban gyakran hiú reményeket ébreszt.


Egyébként mit táncoltok? :)

2011. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Az előttem szóló 3. mondatában nagy igazság rejtőzik.

Lehet, hogy akar tőled valamit de nem mer jobban közeledni hozzád mert fél az elutasítástól, esetleg segíthetnél neki, hogy elkezdesz te is jeleket küldözgetni.

Ha engem érdekel egy lány akkor gyakran nézem, próbálok sokat a közelében lenni, és néha komolyabb beszélgetéseket is kezdeményezek, aztán kiderül, hogy utána hogyan tovább...


20/F

2011. nov. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Solarian ***** válasza:

az előző kettő nagy bölcsmondás. Ha úgy érzed tetszel neki, akkor is valszeg csak az elutasitás ehetősége miatt nem mer közeledni. Amúgy 1-2 fontos paraméter még:

Honnan ismeritek egymást? Mit táncoltok? (És milyen alkalomból(szalgavató, esetleg táncra jártok)?

2011. nov. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Latin táncokat táncolunk, hetente 3x. Versenyszerűen csináljuk, majd ha minden jól megy :)
2011. nov. 28. 17:53
 8/8 Makk Dorina ***** válasza:
Mi lányok azt szeretjük ha kedvesek,aranyosak és jófejek velünk..... és majd a beszédeddel pl mi lenne ha mi elmennék vhová v vmi ilyesmi...
2011. nov. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!