Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha sok lánnyal le szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sok lánnyal le szeretnék feküdni mit csináljak?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok nem volt még barátnőm ennek két okát látom az egyik hogy olyan a személyiségem hogy nem is próbálkoztam lányoknál 1-2 alkalmat elvétve ,a másik oka hogy inkább 30 éves pasikkal vannak ,

mit csináljak hogy lefeküdjek vagy hogy megszerezek egy lányt ,gyúrjam ki magam ,legyek határozott vagy mit ?


2011. nov. 26. 19:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Légy meleg mert az divat! :D Problem?
2011. nov. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
feküdj le sok lánnyal:)
2011. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
menj el bulizni. Ha jól nézel ki akkor alig tudod magadról levakarni a csajokat. Velem ez a helyzet. Ha csúnya vagy, akkor így jártál :P
2011. nov. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 TSL Rejhi ***** válasza:
75%

Hát én 23 éves pasi vagyok haver,nem vagyok sz@rrá gyúrt sem dagadt,de megfordultam már jó pár csaj ágyában és ők is az enyémben!

SZEMÉLYISÉG az amivel meg lehet dönteni bármilyen csajt is!

Ha van egyéniséged és személyiséged is meg még jó dumád akkor ennyi!Nem kell ahhoz divatmajomnak lenni meg szoliba járni meg gyúrni meg feszíteni a-a ... ez hülyeség!

Azok a csajok akiknek ez jön be azok eléggé buták,csak a külsőt nézik! ;) ennyi és annyi

2011. nov. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Ucsiha Madara ***** válasza:
Ne légy ronda.
2011. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
De gyökér vagy! Még egyet sem tudtál megd.gni de már sokról ábrándozol. Sose lesz nőd!
2011. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Második megmondta már amit erre válaszolni lehet ...
2011. nov. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Soroljam én is mit szeretnék, van egy kisebb listám :P:P

istenem :D:D

én rosszul vagyok a gyúrós fiúktól, főleg akinek csak ez a témája , és még porozik meg stb, és ezt kell hallgatnom...

még a hideg is kirázott...

19L

2011. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Utolsó nagyot nevettem rajtad XDDDD


Itt volt olyan "sose lesz nőd"


Ne is legyen mindet csak b... m...

2011. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ugyanez a problémám nekem is haver.


Megyek gyúrni és nem azért, mert a csajoknak ez jön be, bár egy nagy részenek igen, hiába is tiltakozik itt, hanem, hogy nagyobb önbizalmam legyen, hogy érezzem magam valakinek, mert amíg nincs önbizalmad, addig a csajozás sem fog menni.

2011. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!