Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság kb mennyi olyan fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság kb mennyi olyan fiú van, aki nem azért van együtt egy lánnyal, mert le akar feküdni vele? Vannak még olyan fiúk akik megvárják a házasságot, mondjuk a vallásuk miatt?

Figyelt kérdés

Aki hasonló kérem írjon véleményt! köszi.

egy lány


2008. aug. 13. 20:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Max tényleg ilyen vallási fanatisták, de olyanoktól jobb félni. Meg egyszer hallottam egy ilyen srácról. Mert van egy lány ismerősöm, aki addig nem akarja elveszíteni. A kölök már eljegyezte, de aztán elhagyta. Hogy már nem tudott várni, vagy más oka volt, azt nem tudom.

De tényleg, minek addig várni? Jót fölösleges halogatni.

2008. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Én tudok kapásból minimum egy fiút: ÉN:) Igaz sajnos még sosem volt barátnőm, de már nagyon szeretnék! Én abszolút nem azért lennék egy lánnyal h lefektessem. számomra fontosabb ha egy lánnyal együtt töltenék rengeteg időt, sétálgatnánk, beszélgetnénk, hülyülnénk:) Én vszínű meg fogom várni a házasságot, ha addig nem lesz bnőm...:)
2008. aug. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Persze,hogy van olyan,nálunk például már én voltam a türelmetlenebb,ő tudott volna várni...

Megvárni a házasságot egy kicsit sok,ráadásul mia jó a "zsákbamacskában"?Mert hát van olyan is,h valakik szexuálisan nem illenek össze:S

2008. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ez inkább lányokra jellemző. a rendesebb pasik pedig, ha nem is azért vannak együtt a nővel, hogy lefektessék, azért fontos nekik a szex. aki pedig a mai világban, férfi létére tényleg várni akar a házasságig, azzal sztem is valami gubanc van.
2008. aug. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Ahha, az már manapság gubanc, ha valaki, rendes ember, és nem fű fával baszik, hanem pl egy nőnek adja az életét ugye?

Én ilyen vagyok, és voltak már barátnőim, de emiatt nem jött össze a dolog. Egyik sem volt komoly. És ha már itt elbukik a dolog, akkor a későbbiekben sem lesz jobb, egy komolyabb kapcsolatban.

HIBA a szexre alapozni, egy kapcsolatot.

Sok sok házasság megy tönkre, azért mert csak azt nézték mennyire illenek össze az ágyban, közben meg mint ember nem illenek össze.

Szerintem az utóbbi a fontosabb, hogy mint ember összeillenek e lélekben, és csak utána a testi dolgok. Szeretni tudják e egymást, majd mikor már nem lesznek képesek a szexre, idős korban például.

Szerintem ezek a legfontosabbak egy kapcsolatban. Lelki társak legyetek ne baszó társak!

Na csak ezt akartam leírni!

BYe

2008. aug. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen van!!! Pl az én párom:)
2008. aug. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

Szia!


Sok olyan fiút ismerek,aki nem azért van együtt egy lánnyal,h lefektesse minél előbb, és pár olyat is, aki megvárja a házasságot, és csak akkor akar lefeküdni a lánnyal. Az előbbi a normális,az utóbbi a fatökű esete. Vallás mögé bújni ilyen témában csak az impotens és a félénk fiúk szoktak szerintem. A vallás a szeretetet és annak kifejezését nem tiltja,a paráznaság pedig nem hiszem,hogy erre értendő. bocsánat, ha valakinek a vallási szemléletével ellentétes dolgokat írok le, de én ezt így gondolom.

2008. aug. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát az utolsó hozzászolónak..a paráznaság pont azt jelenti hogy nem egy személynek szánod tested lelked,hanem többnek,tehát a házasság előtti szex igenis annak számít!!! És ez hogy vallás mögé bújni butaság ezzel sem értek egyet!!! Mert aki hisz annak nem kell emögé bújni,ez meggyőzödés kérdése!!! Ha nekik ez a jó senkinek semmi köze hozzá!! Én és a párom is ilyenek vagyunk..én 19 ő 23 és megvárjuk míg egy évem van a suliból..és utána leszünk házasok és testileg is szerelmesek egymásba!! Szal vannak még ilyen fiúk csak ritka sajnos!!
2008. aug. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Ahha, az már manapság gubanc, ha valaki, rendes ember, és nem fű fával baszik, hanem pl egy nőnek adja az életét ugye?"


azért a "fűvel-fával baszik" és "egy nőnek adja magát" között jópár fokozat van. én nem tudom az olyat elitélni, aki lefekszik a párjával egy hónapokon, éveken át tartó kapcsolatban. de szerintem igen, manapság azzal gubanc van, aki csak 1 emberrel fekszik le.


"HIBA a szexre alapozni, egy kapcsolatot."


ezzel maximálisan egyetértek.


"Sok sok házasság megy tönkre, azért mert csak azt nézték mennyire illenek össze az ágyban, közben meg mint ember nem illenek össze."


ez is igaz.


"Szerintem az utóbbi a fontosabb, hogy mint ember összeillenek e lélekben, és csak utána a testi dolgok. Szeretni tudják e egymást, majd mikor már nem lesznek képesek a szexre, idős korban például."


ez is igaz.


"Szerintem ezek a legfontosabbak egy kapcsolatban. Lelki társak legyetek ne baszó társak!"


kiegésziteném azzal, hogy "ne CSAK baszó társak". a testiség is nagyon fontos része egy kapcsolatnak, (bár nem fontosabb, mint a lelki összetartozás) de ha a szex nem jó, ugyanúgy rámehet a kapcsolat, mintha lelkileg nem illenek össze.

2008. aug. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az 5. és 7. válaszolóval maximálisan egyet értek! Az 5. válaszoló nagyon sok jó dolgot írt le a lelekről és a házassági szeretetről,jobban én sem tudtam volna megfogalmazni, és ezt köszönöm neki.Bár az a néhány csúnya szavacska.. :) A többieknek meg azt köszi hogy leírták a véleményüket! Várom a többit!
2008. aug. 14. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!