Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek menyire számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek menyire számít?

Figyelt kérdés

Menyire számít az, hogy jóképű egy srác vagy sem ?

Mivel én nm vagyok jóképű... de vízilabdázom meg hasonlok és a testem egész jó...

És jó arcnak tartanak a lányok meg minden, de nem jön össze a dolog sose azzal akivel akarom...

Valami általános tipp h mit ronthatok el...?

Köszi :)


2011. nov. 27. 13:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ugyan nem lány vagyok, de tudom h ez a legfontosabb nekik (talán a magasságot leszámítva).
2011. nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egy 14-17 éves kamaszlánynak az a legfontosabb, hogy jobb pasija legyen mint a barátnőinek és ehhez elengedhetetlen a kigyúrtság, 180cm fölötti magasság és a jóképűség, ja és persze a jó öltözködés, vagyis a pénz.
2011. nov. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
vékony test + vonzó arc, a jóképű jótestű nem bejövős...
2011. nov. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

nekem pl nem számít hogy arcra tipikus szépfiú legyen... ha valami megfog benne (pl mosolya,tekintete...stb) akkor már nem érdekel hogy mások szemében milyen mert kell nekem és kész... :)


21/L

2011. nov. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát én 179 cm vagyok és 77 kg, de mint említettem arcom nem tökéletes nem pattanásos vagyok vagy hasonlok csak nem tom vhogy nem az igazi...
2011. nov. 27. 13:23
 6/14 anonim ***** válasza:

13:18-as véleményét osztom, fogjon meg benne valami. (magasság se annyira hűde, előző srác akibe bele voltam zúgva, akkora volt, mint én -> 170 cm)

egyébként, ha vízilabdázol, azaz sportolsz(!), és humorod van, akkor a normálisabb lányoknál már van két plusz pontod :) hogy mit ronthatsz el? lehet hogy alapból barátként közelítesz az adott lányhoz. bókolj neki! :) sok sikert! (L/17)

2011. nov. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Privibe küldök képet és akk 1 véleményt is meghalfatok akár...
2011. nov. 27. 13:24
 8/14 anonim ***** válasza:

13:18 vagyok


nekem küldhetsz képet :)

2011. nov. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kinek mi a jóképű. Nem az a lényeg, hogy sima bőrű, armani modell feje legyen egy srácnak, hanem hogy NEKEM tetsszen. Az én pasim például borostás, szemüveges, nem az a "szép fiú", de gyönyörű szemei vannak, imádom a mosolyát, és tetszik, ahogy megremeg, ha a hajába túrok..:) szóval...:D
2011. nov. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Küldessz nekem is képet? akkor megmondom a véleményem. 16/L

és ha akarod én is küldhetek magamról!

2011. nov. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!