Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelem mindent túl él?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem mindent túl él? Ilyet is?

Figyelt kérdés

Én értem, hogy a szerelem mindent túlél, de még a pénztelenséget is.....nem tudom.

Rámehet a kapcsolat, ha nincs pénz a családban.

Szeretnénk házat venni, de semmi pénzünk sincs, pedig szeretjük egymást. De így leélni egy életet, épphogy hónapról hónapra élünk....Annyira nincs kiút :(


2011. nov. 27. 10:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az a 80 ezer is pont elég.

Van egy bátyám,ő sem keres sokat meg az felesége sem,de még is bevállalták a gyereket és megoldják a problémákat.Igaz saját ház nincs ,de van hol élniük a csajnál,meg ha úgy alakul akkor nálunk is akad elég hely.

Azokat a havi költségeket max úgy tudnátok lefaragni ha valamelyikkötökhöz tudnátok költözni mármint a szülői házba és akkor legalább a költségek jobban eloszlanának és nem kéne albit fizetni,igaz többet kell farkas szemet nézni a szülőkkel vagy az anyósékkal. Ez is egy megoldás!

2011. nov. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem először szerváljatok valami házi kedvencet, azt babusgathatjátok, a pénztelenségi témáról meg, ha könnyűvérű lennél akkor egy pénzeszsák faszit választottál volna, de te a szerelmeddel vagy.
2011. nov. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Bár mi hitelből építettünk, törleszthetjük 25 évig és a két kezemet összerakom, hogy nem svájci frankos, hanem forint alapú. A hitel nem azért van, hogy házunk legyen - nektek, nekünk, bárkinek, hanem hogy a bank vígan megéljen. Na meg az állam, mert onnantól kezdve, hogy ingatlan van a neveden, jön az ingatlanadó, a kommunális adó, stb. - vagyis havonta fizetsz még azért, mert nem dobáltad szét a pénzed, hanem spóroltál az utolsó fillérig minden kib....tt téglára. Sarkos, de tényleg így van. A gyermek az egy áldás - nekünk két kislányunk van, de azt gondolom, addig tudsz külföldre menni, munkákat vállalni, műszakot, bedolgozást, hétvégi melót, fekete munkát, ameddig a fontossági sorrendet Te állítod fel, mert amint megszületik a baba, onnantól kezdve Ő az első, akihez alkalmazkodni kell - időben, térben, testben, lélekben, mindenhogy. Veled együtt nagyon sokan élünk egyik hónapról a másikra én úgy gondolom, minket a férjemmel pont ez a szegénység tart össze. A döntés a Te kezedben van, Nektek kell ezt végiggondolni, hogy mit tudtok közösen vállalni, biztosan nem lesz könnyű, de előre nem látunk és nem lehet tudni, hogy egy biztosabb anyagi háttérért mivel kellene megfizetni.
2011. dec. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!