Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi vonzó számodra egy lányban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi vonzó számodra egy lányban?

Figyelt kérdés
Külső és belső tulajdonságokra is kíváncsi vagyok. Fiúk és leszbikus lányok is válaszolhatnak. :D
2011. nov. 26. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én :D

am viccet félretéve külsőre a mosoly és a szemek nagyon meg tudnak fogni (persze kell hozzá más is, jó alak, szép arc stb)

belsőre a humor a megbízhatóság és hogy rendesen tudjak vele beszélgetni


röviden ez a lényeg nekem de tudnám részletezni

2011. nov. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%

Hát számomra nem sok minden!


fiús anyuka

2011. nov. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szép arc, vékony, de formás test, nőies öltözködés, intelligencia, jó humorérzék, rossz szokások (pl. cigaretta) hiánya.
2011. nov. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a hónalja
2011. nov. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

külső csak annyi, hogy úgy összességében bejöjjön, nincs igazából rá kritérium, csak legyen alacsonyabb mint én!


belsőre aranyos,kedves,lehet vele mindenféle idióta dolgokon röhögni, de el is lehet vele beszélgetni komoly dolgokról is, értelmes, artisztikus, szeret természetben sétálgatni, hm ennyi :D

2011. nov. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Külső: Legfontosabba a szem, arc, tekintet. Utána kerek segg és mellek, jó alak - "legyen mit fogni rajta". De vonzó lehet a szép haj is, vagy lábak. Gyakorlatilag majdnem minden :D


Belső: el tudjak vele beszélgetni, aranyos, szerény, vicces, okos.

2011. nov. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!