Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek vonzó?

Figyelt kérdés
Fiúk nektek mi jön be?
2011. nov. 21. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha minél természetesebb vagy! Az már egy nagyon jó pont nálam;)
2011. nov. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Problem? ***** válasza:
Engem annyira hidegen hagynak a nők hogy semmi nem jön be.
2011. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
legyél jó csaj.
2011. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Problem?


és a fiúk? ;)

2011. nov. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Legyél aranyos, kedves, mosolygós, közvetlen. Szeresd nagyon a faszt és legyél vad az ágyban.
2011. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Problem? ***** válasza:
Képzeld még a fiúk se kb minden nő ugyan úgy néz ki már nem hoz lázba talán megkomolyodtam:D
2011. nov. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Problem?


akkor marad a jobbkéz? :D

2011. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az se rossz. Egyébként én is hasonlóan vagyok, igazából régebben rájöttem hogy nem érdekelnek úgy alapjáraton kapcsolatok, csak azért mert úgy voltam vele hogy jaj ciki meg ez nem normális, aztán volt 1-2 élményem amióta tök nyugodt vagyok, sőt olyan jókat alszok mintha mindig kómás lennék. Tök pihentető.


Mindenesetre én olyan lányokkal tudtam jól beszélgetni, akiknél tudtam hogy nem lesz semmi, nem jöttem be, mert egyébként félek hogy aa és mi van ha lesz valami. Szóval jó lehet ha csak lazán állsz az egészhez, mintha nem is akarnál semmit. Azt attól a fiúnak még tetszhetsz.

2011. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mindentől függetlenül: a hosszú ápolt haj, ízlésesen nőies ruhák, finom illat, a higiénia természetesen alap, mosoly! kedves-nőiesen kimért kulturált viselkedés. ezek a dolgok amik alaktól és kortól függetlenül szerintem vonzóvá tesznek egy nőt-lányt.
2011. nov. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A férjednek mi jön be? Vagy nem neki akarsz tetszeni?
2011. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!