Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el, hogy megint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy megint vonzó legyek a számára?

Figyelt kérdés
A barátommal fél évet jártunk aztán februárban szakítottunk.Azóta 3x visszajött hozzám. Most ismét nem vagyunk együtt, de mindig ő szakít. Én ezt az időszakot mindig nagyon megszenvedem, mert ilyenkor kb szóba se akar állni velem. Ahányszor szakítottunk mindig azt mondta, hogy végleges meg ne reménykedjek, de eddig mindig visszajött. Mostis ezt mondja h végleg le akarja zárni. De én nem akarom, hogy vége legyen. Szeretném, hogy visszajöjjön. Szerintetek mit csináljak? Elfelejteni nem bírom, mert már próbáltam. Amikor meg visszajön mindig azt mondja úgy érzi mellettem a helye. Csak úgy látszik néha ezt elfelejti... Kérek tanácsokat, hogy mit csináljak, hogy újra velem akarjon lenni és hogyan tarthatnám meg őt hosszabb ideig! Neki az kell, hogy hódítani tudjon. Hogyan legyek neki elérhetetlen ismét?
2011. szept. 11. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Elérhetetlen? ezt már elb*ad azzal hogy siránkozol utána, azt csinál veled amit akar, és akkor fogadod vissza amikor ő úgy gondolja.. Ebből így soha nem lesz boldog kapcsolat. Mondj ennyit: te is végleg leakarod zárni, mert eleged van abból hogy marionette bábukén rángat téged. A reakciójából tudod majd, hogy tényleg szakítani akar, vagy csak kicsit kikapcsolni és majd vissza akar még menni. De én nem fogadnám vissza.. Mindenesetre ha meglepődik és ink. veled maradna menthető a dolog, csak nehagyd többet hogy irányítson.
2011. szept. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy oké most így gondolja meg helyeselne ha énis ezt mondanám. Két hét múlva meg jön utánam.
2011. szept. 11. 13:45
 3/3 anonim ***** válasza:
hagyd a francba, nem volt elég megalázó, hogy háromszor kidobott? te még ezek után is vele lennél? :o
2011. szept. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!