Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Menjek bele? Találkoztam egy igazán vonzó ( számomra ) férfival, de lehet, hogy biszex vagyok!

Figyelt kérdés
Még sosem voltam lánnyal, de tudom, hogy más vagyok, mint a többi nő, de a férfi is tetszik és nem akarom elrontani, mert ő egy normális, "rendes", és izgalmas férfi. Ilyenkor mi van?
2011. nov. 21. 18:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

A helyzet az, hogy képtelen lennék a leszbik életét élni, de azt sem tudnám elviselni, ha nem lennének többé férfiak a számomra.

Viszont TELJESEN NŐ nem tudok lenni, mert más vagyok. Félek, hogy egy idő után előtör belőlem, és akkor kiábrándul belőlem ő.

2011. nov. 21. 18:39
 2/12 anonim ***** válasza:
Biszex nem egyenlő azzal, hogy mindig egynél több kell neki. Biszexuális azt jelenti, hogy vonzódsz a pasikhoz és a csajokhoz is. Most akkor ez miért gátol meg abban, hogy belemenj egy kapcsolatba?
2011. nov. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha talkozol vele azzal nem veszitesz semmit!enis vonzodom a nökhöz szexualisan,es voltam is mar növel, de erzelmileg soha nem tudnek kötödni egy nöhöz sem!szerelmes csakis ferfiba tudok lenni.lehet hogy te is csak szexualisan vonzodsz a nökhöz!!
2011. nov. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hany eves vagy amugy? utolso vagyok
2011. nov. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem igazán szexuálisan vonzódom a nökhöz. Ugy érve, hogy kuki párti vagyok, de vágyaim vannak, vagy érzelmek, lehet ,mert csecsemő koromba meghalt az anyám, és pótolni akarom, ezt már mondta valaki, de nem találom meg a hangot a férfiakkal, ha igazán tetszenek. csak felületesen.

nem arról van szó, hogy több ember kell egyszerre, erről szó nincs. csak attól rettegek, hogy számos férfi barátja van, és nem fogok jó szinben feltünni, ez nekem tényleg probléma. és nem árulom el hány éves vagyok, miért kérdezed utolsó? eddig csak olyan pasijaim voltak, akiket nem vettem komolyan, ezért nem is érdekelt, hogy mi lesz, de most ez más.

2011. nov. 21. 19:13
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem én egy borzalmas ember vagyok.
2011. nov. 21. 19:28
 7/12 anonim ***** válasza:
En vagyok aki kerdeztem a korodat! :) azert kerdeztem mert neha pl a 10en par evesek meg nem tudjak, magukban letisztazni az erzeseiket.de miert lennel borzalmas ember ezert???nem ertem :( ezt fejtsd ki bövebben!
2011. nov. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

utolsó- elmúltam harminc.

Azért vagyok borzasztó, mert se ez se az nem vagyok.

Anyukám csecsemő koromban meghalt, elég zürös gyerekkorom volt, de azt hiszem mindig is másmilyen voltam.

Emlékszem, hogy tizenegy éves koromban Fred Asteire ( nem tudom jól irom -e ) és Audrey Hepburn táncolt a tévében, és én egy seprűvel a Fred Asteire-t utánoztam, és nem az Audrey Hepburnt!!! Mivel anyahiányom volt nem tudtam megkülönböztetni ezt az érzést, attól, hogy tuladjonképpen férfi szerepet játszom. De ami rossz, hogy, bár ábrándoztam, arról egy időben, hogy megcsókoljak egy nőt, azt el s tudnám képzelni, hogy szexeljek vele. Nekem az szex az férfivel normális. szoval valami kevert tipus vagyok.

A suliban soha egy férfi rám se nézett, nem is tudtam velük kialakitani semmilyen kapcsolatot, amitől nagyon szenvedtem. később ez változott valakik hatására, de most megint össze vagyok zavarodva. lehet hogy csak betegesen kevés az önbizalmam, de pl, az ilyen vicces egymást húzogató dumálásokba se tudok belemenni, mert nem tudom melyik oldalon állok. egy torz liba ez vagyok én. Na ezért vagyok borzasztó.

2011. nov. 22. 18:09
 9/12 anonim ***** válasza:
NEM VAGY TORZ LIBA!!!! valoszinuleg akkor az önbizalmaddal van baj!sajnalom hogy olyan hamar elveszitetted az anyukadat!szerintem talalkozz azzal a ferfival, vagy meg volt mar a talalka?nezd semmi vesziteni valod nincs komolyan!!!ha nem megy kiszalsz belöle, de ha mindig elhuzozkodsz a dolgok elöl akkor sose lepsz egyrol a kettöre!!
2011. nov. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi, előző.


Már találkoztam vele, jól elbeszélgettünk, de csak úgy általános dolgokról. Magunkról még nem és ha a héten megint találkozunk, biztos szóba jön már a kapcsolat.Az van még, hogy van két tini lánya, és fogalmam sincs hogy jönnék ki velük, mikor még magammal se jövök ki. Nem akarok leégni, annál büszkébb vagyok!!!Az egész nagyon bonyolult. De tetszik.És fizikailag is vonzódom hozzá, azt hiszem.Azt sem tudom miről beszélgessek el a lányaival, a ruhákon kivúl, meg egyáltalán ,hogy hogy kezdjek hozzá, mert első benyomás, meg minden.

2011. nov. 22. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!