Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Menjek bele? Találkoztam egy igazán vonzó ( számomra ) férfival, de lehet, hogy biszex vagyok!

Figyelt kérdés
Még sosem voltam lánnyal, de tudom, hogy más vagyok, mint a többi nő, de a férfi is tetszik és nem akarom elrontani, mert ő egy normális, "rendes", és izgalmas férfi. Ilyenkor mi van?
2011. nov. 21. 18:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
hat igen ez nagy lepes, de erös vagy es menni fog!ezen ne idegeskedj mert hidd el majd jön magatol az egesz!biztos vagyok benne hogy ki fogsz velük jönni!es nem vagy te borzalmas csak szeretet hianyos inkabb :)) (meg mindig en irtam aki tegnap is meg ma is :)) )
2011. nov. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi előző nagyon rendes vagy. Kösz a biztatást.
2011. nov. 23. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!