Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért nincs gusztusom a sexre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nincs gusztusom a sexre?

Figyelt kérdés
Harminc éves férjes asszony vagyok, van egy 9éves kislányom és egy 18hónapos kisfiam. Nem tudom miért, de az utóbbi időben nincs kedvem szerelmeskedni a férjemmel, vagyis kedvem lenne, de egyszerűen nincs gusztusom. Már szinte lelkiismeretfurdalásom van, hogy ha már nagyon kell akkor is csak azért mert muszáj és közben máshol jár az eszem. Szeressük egymást, minden rendben van közöttünk, valahol bennem van a hiba, de nem tudom hol. Egyetlen dolog ami eszembe jön a fogamzásgátló, lehet attól? Már néha azt hiszem frigid vagyok. Nem szeretném ha ez végett próblémák adódnának a házasságunkban.
2011. nov. 26. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ártana beszélned egy orvossal. Lehet, hogy a hormonjaiddal nem stimmel valami. (ha új a fog.gátlód akkor akár az is bele kavarhatott a hormonháztartásodba)

Egyébként amellett, hogy szereted a férjed, kívánod is? (mint férfit)

2011. nov. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát persze, hogy vonz a férjem, én nem is tudnám elképzelni, hogy más férfivel kellene lennem, vagy hogy más férfi érne hozzám, sokszor napkozben eltervezem, hogy este majd én leszek az aki kezdeményez, hogy meglepem, de mire oda kerul a sor addigra semmi kedvem hozzá, megelégedek azzal, hogy szorosan áttolel és alszunk. Múltkor rendeltem sexi alsóneműt is, este felvettem, hogy meglepem, aztán ahelyett, hogy levettem volna a kontost, levetkoztem, felvettem az oreg pizsamát és mentem aludni, pedig tudom, hogy a férjem megorult volna, ha úgy lát és gyonyorú esténk lett volna.
2011. nov. 26. 13:52
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem ha fogamzásgátlót szedsz, akkor amiatt van. én 2.5 évig szedtem belarát és az utóbbi 3-4 hónapba fokozatosan csökkent a libidóm, majd teljesen megszűnt. kétségbe estem, majd lecseréltem a gyógyszert. kb 3-4 hétig egymáshoz se nyúltunk barátommal :( de megértő volt velem szerencsére. aztán most egy csapásra visszajött és bepótoltunk mindent :)

biztos a fog.gátló a ludas benne, az a véleményem hogy keress fel minél hamarabb egy dokit, mert az új bogyó se hat azonnal. nekem is 1 hónap volt az "átfutás".

2011. nov. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
13:59-es vagyok. én úgy vezettem vissza a szexet az életünkbe, hogy elővettünk egy társasjátékot (érzékek kertje, netről letölthető ingyen) és azzal játszottunk :) a feszültséget pedig oldja egy kis bor, egy kis pezsgő. :)
2011. nov. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nincsen semmi "kézzelfogható" oka a dolognak részedről (tehát kívánod és szereted a férjed), akkor lehet a fogamzásgátló hatása (esetleg beszélj a dokiddal és térjetek át másra, hátha változik) vagy túl sokat stresszelsz, esetleg a gyerekek is kifárasztanak, így estére már nincs hozzá hangulatod. Nekem is sokszor emiatt nincs. Mert amire a gyerek elalszik, már én is majdnem alszom. :( Próbáld meg valakire rábízni a gyerekeket egy napra és a férjeddel romantikázzatok, próbáljátok felidézni a régi szép napokat, amikor még minden rendben volt.
2011. nov. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hétfőn felhívom az orvosomat és próbálok lazítani is. Egy részt lehet a kimerültség, de hamarabb a fog.gátlóban lesz a hiba, mert mióta újra kezdtem szedni azóta lettek ezek a problémáim. Majd esetleg ha érdekel valakit írok mit mondott az orvosom.
2011. nov. 26. 20:46
 7/8 anonim ***** válasza:
engem érdekel :)
2011. nov. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok, ahogy megírtam beszéltem az orvosommal, elmondtam neki a fent említett problémámat, ezen kívül azt is, hogy rengeteget fáj a fejem, hetente beszedek egy doboz fájdalomcsillapítót, és hogy már sírni tudnék, mikor éjjel arra ébredek, hogy megint fáj a fejem. A válasza az volt, hogy rögtön haggyam abba szedni a fog.gátlót míg nem lesz nagyobb baj, és hogy már hamarabb szólnom kellet volna. Ennek kb. 3-4 hete, jelenleg elmúlt a sok fejfájás aminek nagyon örülök, és újra a régi lettem ami az intim életemet illeti és a férjem is észrevette, mivel azóta minden szeretkezés közben megemlíti, hogy már nagyon hiányoztam neki. Végre én is akarom és kiélvezek minden pillanatot vele.
2011. dec. 19. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!