Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor miujság van?

Figyelt kérdés
hát..a lényeg másfél éve együtt vagyok egy sráccsl..másfél év alatt nagyon nehezen de sikerült elérnie hogy megbizzak benne..tényleg hüséges és nem vitázom rajta mert hüség és a bizalom nagyon megvan köztünk...na de..a munkahelyemen megismertem egy lányt..és egy helyen laknak a pasimmal..megkérdeztem ismeri e és mit ad a jo isten??igen..de mikor kimondtam a pasim nevét valami hihetetlen kacaj dölt a csajszibol(kb jot választottál modon)és ezt elmondtam a pasimank ..teljesen kiakadt hogy megvádolom meg nem bizok benne..ezt a részét értem a dolognak..csak ö azt nem értette hogy én akkor azokban a pillanatokban kb palimadárnak éreztem magam..ezért akartam ezt megbeszélni a pasimmal..a tény a követlezö:!két napja szoba se áll velem..hivtam smst irtam..kerestem..és kezdek tehetetlen lenni Várjak még?vagy most vége? vagy mi van ilyenkor?? kösz a válaszokat
2011. nov. 26. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:
idegenek szavára nem kell adni, csak ha nyomós érvekkel tudja alátámasztani. Tudod mindenkinek van jóakarója, lehet csak besarazza és örül a bajainak. Ha bízol benne ilyesmin nem is gondolkodnál el.
2011. nov. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sráccsloddal(!) szerintem nincs semmi gond hüséges(!), megvan a bizalom.


Amúgy, szerintem besokallt tőled. Mivel másfél évig azért tepert, hogy végre párként tekints rá, és akkor jön a hideg zuhany, mert valaki más hangsúllyal beszél róla mint azt te vártad, és már EZT is meg akarod vele beszélni!

Szóval szerintem most jött rá, hogy eddig akkora hülye volt, hogy abban bízott már végre egyenesbe jött nálad és teljesen szereted. De ehelyett azt kell látnia, hogy még mindig keresed benne a hibát... bocs én is kiakadnék.


Lehet átértékeli a dolgokat és hagy téged a francba. Inkább keres egy olyan lányt, aki KÉPES is szeretni.


Szóval ez van. De ez mondjuk nem is igazi kapcsolat. Ez egy pokol. Mindkettőtöknek. Te képtelen vagy a teljes szívedet oda adni neki, vele a bizalommal. Ő pedig hiába dolgozott meg a bizalmadért, még mindig bizonyítania kell... ez NEM kapcsolat.


22/L

2011. nov. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!