Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon elvagyok kenődve mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elvagyok kenődve mert nem tudom hogy mivan szakittutunk a barátommal 1hónapja azt mondta hogy vége de mégis keres féltékenykedik és felhív telefonon féltékeny voltam azért lett vége 1 év 9hónap után ezekt mért csinálja? Lehet hogy szeret még?

Figyelt kérdés
megkérdeztem tőle és azt mondta hogy szeret meg utal rá de ha nem akar velem lenni akkor mért csinálja? megnézi hány fiu ismerösöm van és leirja féltékenykedik ok nélkül
2009. máj. 12. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélnetek kell! Kérj találkozót! Ott mondd, hogy döntsön, újrakezditek, vagy minden kapcsolatot megszakítatatok. Ebből lehet választani. Csakis személyesen! (nem tel.)
2009. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tiszta szível mondom ,hogy innentől ne higy neki!Ne küld el de ne add oda magad!És meg láttod!Mert velem pontra pont így zalot le minden!Ez már 1 éve de végig is szenvedtem kemény 1 évett!
2009. máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet: mondd meg neki, hogy ha már dobott, akkor hagyja, hogy éld a saját életedet. Szerintem ez nála csak sima birtoklási vágy, ne is törődj vele.
2009. máj. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!