Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom nagyon befolyasolhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom nagyon befolyasolhato s en, ki jot akarok neki, nem akar ramhallgatni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 es fel eve jarunk, minden jo volt koztunk az elejen.20 eves vagyok,o is, ugyanazon az egyetemen, csak mas szakon, es emiatt is keves idonk van talalkozni.Nagyon zavar, h alig talalkozunk, mert mindig azt csinalja amit a baratja vagy a szulei, fiutestvere mond v ker.En ha szeretnek valamit, az sokszor elmarad.Veszekedunk,mert nem talalkozunk nappal majdnem soha,csak estefele.Meg hetvegen sem..Csak azt szeretnem, mint minden par...egy setat nappal...de egyszeruen neki soha sincs ideje...Tudom, h nincs masvalakije es hogy szeret..de hogy tudnam megertetni vele, hogy csaladjan, baratjan kivul nekem is jolesne legalabb hetvegen tobbet vele lenni.Nem tudja beosztani az idejet rendesen,ezt o is tudja... de nem valtoztatna rajta ertem..Megbeszeltem vele mar szamtalanszor, h neha ne csak baratjara hallgasson(aki annyira befolyasolja es utal engem h majdnem egyszer szakitottunk miatta...es a srac folyton lanyokkal van korbeveve,olyan nocsabasz, es felek nehogy majd azok a lanyok is befolyasolni tudjak a baratom,mert akkor elveszitem...) es vele jarkaljon egesz nap, s engem utoljara hagyjon, de mar kifogytam otletekbol....nem tudom mit tegyek, h neha en legyek a fontosabb masnal...
2008. márc. 23. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Én már rég otthagytam a helyedben. Ha 1,5 év alatt nem tudott megváltozni, akkor ne számíts semmi jóra. Ha beszéltél már vele erről, és így sem póbál változtatni, akkor más megoldst nem látok. Azért hétvégén is ott maradhatnátok a koleszben, vagy albérletben, akkor úgy többet lehetnétek együtt. Én is csak este felé szoktam a barátommal találkozni az egyetem miatt, de van, hogy ott maradok a koliban hétvégére és akkor együtt vagyunk egész hétvégén. Ennyire ő is képes lenne, ha akarna, nem? De nekem nagyon úgy tűnik, hogy nem is akar azért tenni, hogy együtt maradjatok. Ha nem tud változni, akkor hagyd ott. Nem hinném, hogy túl sokat vesztenél, ha még ennyire sem képes 1,5 év után.
2008. márc. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ugyanabba a varosba lakunk, nincs alberlet szerencsere..szuleivle lakik, es ez gond..sokszor probal valtoztatni, de mindig betesz a havera..aki inkabb elvinne csajozni...mondjuk o soha nem megy, de tudom mit tehetek ellene, h ne hallgasson ra masba, mert olyan tanacsokat ad, ami csak rontja a kapcsolatunkat
2008. márc. 23. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!