Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiderült, hogy a buliban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a buliban, ahová megyünk a barátommal, ott lesz az a csaj is, akivel megcsalt. Nem tudom, hogy elmenjek-e?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a barátommal, és ez a megcsalás kb. fél éve történt. Megbocsátottam neki, de nagyon nehezen, és még mindig fáj, ha belegondolok, hogy "elárult". Ha ezen a bulin látni fogom a csajt, tudom, hogy nagyon rosszul fogom érezni magam, már csak attól is, ha köszönnek egymásnak. Én dramatizálom túl, vagy ez tényleg gázos szituáció? Ti hogy viselnétek?

22N


2011. nov. 24. 09:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
42%
Ha annyira hülye voltál, hogy megbocsáss egy félrekúrást, akkor meg is érdemled, hogy újra megtegye.
2011. nov. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
28%
menj el és mutasd meg a csajnak h tiéd a srác és nyilvánosan csókold, ölelgesd, nyuljkálj a nemi szerve felé ezzel jelezve a csajnak h kopás ő az enyém, csinálj ilyeneket
2011. nov. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
szerintem ha muszáj menni,akkor menj vele.Semmiképp se hagyd őt egyedül!Ha nyomul a csaj vágd pofán 15/L
2011. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Tudom erős amit mondok! Hagyd azt a gyökeret, azaz barátodat a francba! Hidd el, mindig amikor együtt vagytok érezni fogod, és ez szépen lassan megöli a kapcsolatot. Azonban az embernek élete csak egy van, és lehet, hogy a legszebb éveidet pazarolod el egy ilyen takonyra! (31Ffi)
2011. nov. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
De amúgy azt sem értem,hogy,hogy tudtál egy ilyennel újra összejönni....Ha egyszer megcsalt,megfog máskor is.Ha tényleg szeretne,nem tenné meg ezt veled.Bunkó paraszt.Ritka az olyan férfi,aki hűséges.Hagyd a francba és keress mást:)
2011. nov. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
elmentél végül?
2011. nov. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem mentünk el. :)
2011. dec. 1. 11:24
 18/20 anonim válasza:
jól tetted:)
2011. dec. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
egyikőtök se ment el végül?
2011. dec. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem, együtt otthon maradtunk. :)
2011. dec. 5. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!