Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el, hogy bízzon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy bízzon bennem?

Figyelt kérdés

Nemsoká elutazok egy távoli országba, és nem tudom, hogyan nyugtassam meg a barátnőmet hogy minden nap fogok neki írni. Valaki tud segíteni?

Amúgy nem szokott bizalmatlan lenni, sosem csaltuk meg egymást. Most viszont nem hiszi el, hogy odakintről is szeretni fogom, és hogy ugyan olyan fontos lesz nekem mint most.


2011. nov. 23. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Mentsd el ezt a kérdést, mert 2 hét után már nem fogsz minden nap írni...


Egy öszinte Férfi

2011. nov. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért ne írnék? Most is távkapcsolatban vagyunk, és egy hónapra megyek "csak" el. Tudom, hogy nagyon fog hiányozni, és lehetőségem is lesz írni. Akkor miért ne tenném?
2011. nov. 23. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát igen. Egy idő múlva már unalmasnak fogod tartani, hogy azt írod, hogy hűű, szeretlek, stb. Mert gondold át..

Minden kapcsolat így tud a legkönnyebben tönkre menni. A távkapcsolat ratyi, s mindig is az marad. Nem egy jó dolog.

2011. nov. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Én azért mégiscsak megpróbálom megoldani... lehet hogy sablonos, de én szeretem őt, és nem akarom, hogy emiatt vége legyen annak, ami velünk van.
2011. nov. 23. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!