Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, de a legjobb barátom is. Mit tegyek? Hadjam meg neki, vagy harcoljak a lányért?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 15:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

beszéld meg vele: jobb győz alapon nyomuljatok rá.


Max ne jön be egyikőtök sem. Lemondani róla butaság, elveszteni a barátodat miatta még nagyobb.

2011. nov. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom, de hadjam helyett a hagyjam a helyes.
2011. nov. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

A legjobb barátodnak azért mond meg és majd érméztek egyet vagy sorsot húztok! :)

Vagy édes hármas!

Minden esetre a barátság többet ér mint egy kapcsolat ami még nem is biztos hogy viszonzott!

2011. nov. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Inkább barát
2011. nov. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
most a helyesírási nem kell belekötni, csak siettem és nem is gondolkoztam rajta h hadjam vagy hagyjam
2011. nov. 24. 17:49
 6/19 A kérdező kommentje:

*helyesírásba

h örüljé

2011. nov. 24. 17:50
 7/19 A kérdező kommentje:
szerintem is inkább a barát, még arra gondoltam h mintha fel se tűnne h tetszik csak néha hozzászólok aztán egyre többet, és akkor mintha a közben lettem volna szerelmes belé, és talán ő is az lesz belém, és így talán a haverom se bántom meg(senki se tudja még h szerelmes vagyok belé)
2011. nov. 24. 17:52
 8/19 A kérdező kommentje:

még egy barátom szerelmes lett belé

hát istenem, ezt nem hiszem el

2011. nov. 25. 21:01
 9/19 anonim ***** válasza:
Nézd, a barátod sajnálod vagy ő fog téged sajnálni? Semmi közöd hozzá, hogy a barátod kibe szerelmes. Jár vele? Elhívta randizni? Amíg nem addig szabad a pálya neked is. Nincs itt megbeszélni való. Szerződést nem akartok írni róla? Ha ne jár vele addig nem veszed el tőle, de ha jár akkor elveszed. Szóval ilyen nincs, hogy sajnálod a barátod, mert ő is kiszemelte. Mivan, ha van egy srác aki egyikőtök haverja se és ő meg viszi a csajt? Ő vele is beszéltek?:S Ha szabad a csaj akkor szabad!!!!!
2011. nov. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A helyesírásra: Ha a lány intelligens, jobb, ha megtanulsz írni. Egyébként meg igaza van az előttem szólónak.
2011. nov. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!