Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál gyógyszerfüggő sráccal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xoxo_shadezz kérdése:

Járnál gyógyszerfüggő sráccal?

Figyelt kérdés
Csillagokat is lehozza nekem, de ezzel együtt súlyosan gyógyszerfüggő. Mit tennétek a helyemben? 18L
2011. nov. 22. 20:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ha tényleg 20-asával szedi, akkor lassan kellesz egy új máj neki sajnos.
2011. nov. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Huszasával?? Mármint egyszerre benyel 20 rivotrilt? Ne csodálkozzon, ha 1 éven belül olyan lesz a mája, mint egy idült alkoholistának.

Tudod, ezzel csak az a gond, hogy a rivotril meg a xanax elég erős nyugtatók... és azért erősen kétséges, hogy milyen lehet ő valójában. Mert nyilván ezeket nem csak "hobbiból" szedi, hanem valami tünetre. Szóval.. lehet, hogy csak a sok nyugtatótól olyan, amilyen. Ilyen dózisban eléggé durván torzítja az ember személyiségét. Meg hát na, nem fogja a szervezete ezt sokáig bírni.

Akárhogy döntesz, a srác sürgősen komoly segítségre szorul, a saját érdekében.

2011. nov. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Egyébként ezeket mire kapja? Netán illegálisan szerzi be? Mert nem hinném, hogy lenne olyan pszichiáter, aki hetente felír neki egy 50-es doboz rivotrilt.
2011. nov. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
ezeket szedheti pánikbetegségre, szorongásra, szociális fóbiákra, vagy álmatlanságra is. nem feltétlen egy idegbeteg állat. ha szeretem, nem hagynám ott. ha szakítasz vele akár sokkal súlyosabb is lehet a helyzet.
2011. nov. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy ezekre a fóbiákra, betegségekre jó, de egyetlen épeszű orvos sem írja fel ilyen nagy mennyiségben, főleg nem ilyen kombóban. A sárga házban nem tömik így a beutaltakat.
2011. nov. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Tudom én, hogy mire valók ezek a szerek, némely orvos egy szimplán stresszesebb időszakban kérdés nélkül felírja... na de nem ekkora dózisban. Nem azt mondtam, hogy aki ilyet szed, az most biztosan egy idegbeteg állat, na de egy szimpla szorongásra, pánikbetegségre, stb. nem napi negyed dobozzal írnak fel, hanem max 1-2 szemet. Ilyen nagy dózisban pedig tény, hogy erősen tudatmódosító hatása van. Én - hacsak tényleg nem jelentene nagyon sokat nekem az illető, és nem lennék fülig belezúgva - nehezen állnék össze egy állandóan benarkózott egyénnel. Mert ekkora adagban ez bizony erős narkotikum.

Kettővel előttem írták, hogy ha szakítasz vele, akkor súlyosabb lehet a helyzet... én erre csak azt tudom mondani, hogy elég gáz lenne csak azért valakivel járni, mert félsz, hogy mit csinál, ha szakítasz.

Mindenesetre valamit tenni kellene, hogy ennyire már ne drogozza magát. Oké, a kérdés nem erre irányult, de ez súlyos addikció... amellett, hogy így azt sem fogja megélni, hogy valaha vőlegény lehessen, tudod, hogy milyen az, amikor netán egy függő nem kapja meg a napi adagját, és jelentkeznek az elvonási tünetei? Soha ne szembesülj vele!

Én a helyedben - már ha tényleg szereted, mert sajnálatból meg szánalomból ne legyél vele - adnék egy ultimátumot, hogy ha kezelteti magát, akkor lehet szó valamiről. Ha depressziós - általában ők szoktak nyugtatókat erősen túladagolni - akkor menjen pszichológushoz, vagy a pszichiátriára, és szedjen antidepresszánst - az is erősen módosíthatja a tudatot, de legalább a mája ép marad. Oké, hogy most kedves és aranyos veled, csak tudod, egy függő ember nem lesz mindig ilyen.

2011. nov. 23. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
az orvosi gyógyszer is drog. Szóval kb. mint egy herkás, csak nem olyan brutálisan.
2011. dec. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egyébként meg szeretem, amikor valaki feltesz egy kérdést, egyszer visszanéz rá, majd sz*rik rá, gyakorlatilag kérdezhetünk tőle akármit, úgyse fog válaszolni.
2011. dec. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

[link]


súlyos pszichedelikus tünetek, lelki traumák felbukkanása, stb...

2011. dec. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 bensdorp ***** válasza:

Ha a csillagokat is lehozza neked, talán te vagy az, aki segíthet rajta. Segíts neki a leszokásban! Feltétlenül kell hozzá orvosi útmutatás, mivel az elvonási tüneteket lehet, hogy kezelni kell majd.


A 9. válaszadónak pedig: a metadon csak az opioidok (heroin) elvonására alkalmas, a szóban forgó fiú viszont benzodiazepin típusú szorongásoldókat szed, amiken a metadon nem segít. Sőt, rászokna arra is.

2011. dec. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!