Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál gyógyszerfüggő sráccal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xoxo_shadezz kérdése:

Járnál gyógyszerfüggő sráccal?

Figyelt kérdés
Csillagokat is lehozza nekem, de ezzel együtt súlyosan gyógyszerfüggő. Mit tennétek a helyemben? 18L
2011. nov. 22. 20:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
és marihuana függővel?:D
2011. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Mit értesz gyógyszer függő alatt ? Szereted a kicsi fehér bogyókat ?
2011. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Attól függ. Milyen gyógyszer? Orvosi felügyelettel szedi?
2011. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszer, mennyit szed, és mennyire függő? Mert azért nem mindegy...
2011. nov. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen gyógyszer az. Én a downhill (extrém sport) miatt rá voltam álva a fájdalomcsillapítókra. Barátaim mondták, hogy függő vagyok, de nem akartam magam előtt beismerni. Emiatt viszont semmi gondom nem volt és barátaimnak se. Úgy voltak vele, hogy a te tested, azt csinálsz vele amit akarsz. Mikor egy kapcsolatom emiatt ment tönkre, akkor észbe kaptam és leálltam. De már sajnos késő volt és nem tudtam megmenteni a kapcsolatot. Én is odaadó voltam stb... de a lányt zavarta, hogy egy drogfüggő sráccal van együtt (meg is értem őt). sajna én elég sokat vesztettem ezzel.
2011. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Xanax, dormicum, rivotril . Es nagyon nagyon sokat, 20asaval.
2011. nov. 22. 20:49
 7/20 anonim ***** válasza:
nyelnék egy kis aszpirint...
2011. nov. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 bebe1997 válasza:
énbiztos nemjárnék egy ilyen sráccal :\\
2011. nov. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Azta rohadt, az durva... Hát oda már szakember segítsége kell, meg egy raklap metadon
2011. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Tegnap este bevett rohadt sok dormicumot, es azota nem hallottam felole. Aggodok :/
2011. nov. 22. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!