Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, nem szeret?

Figyelt kérdés

Tudom nagyon jól hogy ezt csakis ő tudhatja. De hátha ti is, vagy aki volt már hasonló szituban segíthet. Párom azt mondta már nem szerelmes belém, de ugyanúgy hiányzok neki és szeretne velem lenni, meghogy ezért nem kell véget vetni a kapcsolatnak. Hát dehogynem. Ha nem szeret mi értelme? Ezt tegnap este beszéltük, azóta kivan kapcsolva a telefonom, egy másikat használok, másik számmal amit ő nem tud. Nem akarom visszakapcsolni, nem akarok vele többet beszélni. Most biztos sokan kérdik, akkor meg már nem mindegy mit érez? Nem, mert kíváncsi vagyok. Vajon soha nem fogja megbánni hogy elengedett és nem fog később rájönni hogy a fenébe én mégis szeretem ezt a lányt? Ja másfél évig voltunk együtt, nagyon megvolt veszve értem, ezért sem értem hogy hogy múlhatott el egyik napról a másikra. Tény és való sokat veszekedtünk az elmúlt időben, ez is biztos közrejátszott a történetben.

20/L 28/F


2011. nov. 22. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha így érez akkor szerintem így is van.Vagy együtt élsz vele vagy elhagyod....én félnék hogy idővel lesz olyan akiért megint úgy fog rajongani mint anno érted:(
2011. nov. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szerelem nem tart örökké. Sokkal szebb, harmonikusabb, nyugodtabb és tulajdonképpen 'szerelmesebb' dolog a "csak" szeretet a párunk iránt. Mikor már letisztázódott benned, hogy nem tökéletes, de ettől még őt akarod a gyermekeid apjának/anyjának.
2011. nov. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted! Nem voltatok 20-30 éve együtt hogy azt mondja nem szerelmes beléd,csak szeret!
2011. nov. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!