Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy néha úgy...

Miért van az hogy néha úgy viselkedik mint aki szeret néha meg távolságtartóbb?

Figyelt kérdés

néha bújós, kedves, olyan mintha komoly kapcsolatként tekintene ránk néha meg távolságtartóbb és ez összezavar. mit tegyek h megértsem? az érzéseiről nem beszél csak ködösít

én vagyok a lány


2011. nov. 17. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:

milyen kapcsolatban vagytok?


egy kapcsolatot nem az tesz komollyá ha a párok oda bújnak egymáshoz és kedvesek a másikkal

2011. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát ilyen összebújós kapcsolatnak indult aztán most lassan 20 hónap után így vagyunk. néha úgy érzem több ennél de néha nem
2011. nov. 17. 16:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha együtt tervezitek a jövőt (esetlegesen együtt is éltek) és persze csak ketten vagytok a kapcsolatban (nincs férj, feleség, barátnő, barát, stb.)

Az, hogy odabújik hozzád, "semmit" nem jelent. Max. annyit, hogy vonzódik hozzád, jó hogy vagy neki, de ennyi.

Bár ezek egyáltalán nem konkrétumok, de mivel igen kevés infót tudunk a kapcsolati hátteredről, így csak ezt a ködös választ tudtam írni... :)

2011. nov. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak vagyunk nem tervezünk semmit. akkor leírhatná valaki hogy miből tudható hogy több vagyok mint egy két összebújás? sokszor eljárkálunk ide-oda ezen kívül
2011. nov. 17. 16:20
 5/6 A kérdező kommentje:
nincs barátnő/barát senkinek
2011. nov. 17. 16:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez akkor szexkapcsolat,van szex,bújás,hetente egy két alkalom.Neki ez vonzalomtól nem több.Neked meg már szerelem.Nem akar ennél többet mert elég ez neki.Ismerős szitu,2 év után ugyanebben vagyok énis.De mára már beláttam ha szeretne akkor semmi akadálya nem lenne annak hogy komolyra fordítsuk a kapcsolatot és ezt már megtette volna fél év után vagy akár most!Szerintem jobb lenne leülnél vele megbeszélni,ebben a szituációban te nagyot sérülhetsz!
2011. nov. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!