Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok, nők miért ilyenek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok, nők miért ilyenek, és a férfiak miért nem? Nagyon érdekel a véleményetek.

Figyelt kérdés
Szóval, hogy lehet, hogy mindegyik megértő, szerető társról ábrándozik, aki mindent megad nekik...de ha kapnak egy ilyet, miért nem elég nekik? Mit akarnak tulajdonképpen? Gondoljatok bele: rengeteg olyan történet van, pl itt gyakorin is, hogy a csajok elhagyják a szerető, rendes barátjukat. Sokan meg is mondják, hogy lehet nem találnak már ilyet. És mégis kidobják. Nem hazudnak, hiszen pl névtelen fórumokon is olvasni ilyeneket. Hogy hiányzik a szenvedély, meg jaj-jaj...a férfiakat szidják általában, de ők nem ilyenek. Ha találnak egy rendes, kedves lányt, általában értékelik, becsülik, szeretik, nem hagynák el ilyen butaságokért. Oké, vannak akik kihasználják a nőket, stb, de azoknak eleve ez a céljuk...nem szerelmesek az illetőbe. Mielőtt azt hiszitek, h csalódtam valakiben, és azért irom ezt: még nem is volt komoly kapcsolatom, csak kalandjaim, épp azért, mert félek a kapcsolatoktól. Ezek miatt. Sok havert, barátot láttam már szenvedni hónapokig. Pedig tényleg rendesek voltak ők is. Szóval a kérdés mégegyszer az, h miért nem becsülnek a nők semmit, miért csalják meg-hagyják el a szerető, biztos párjukat a semmiért, vagy egy bizonytalan dologért? Miért? Lányok válaszát is várom, nagyon érdekel ez a kérdés. Bocs h hosszú lett
2011. nov. 22. 16:26
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

16:31 de mint már emlitettem, az olyan nem is szereti a csaját. ha talál ő is egyet, akit fog becsülni, azzal nem lesz olyan.

amugy ez a másik, h miért szeretnek ilyen embereket mégis a lányok? miért nem lépnek ki a kapcsolatból? beteges gondolkodású mindegyik sajnos...egy rendes pasi nem szerelmes k_rvákba, vagy drogos p_csákba, stb...ez a csajokról nem mondható el sajnos...erről mi a véleményed?

2011. nov. 22. 16:39
 12/31 anonim ***** válasza:
Szerintem pont a férfiak azok, akik kihasználják a nőket- de lehet, hogy csak azért látom így, mert én is lány vagyok- nem becsülik meg őket, de ránk jellemzőbb, hogy ábrándozunk, beleéljük magunkat olyanba, ami nincs is...Mindkét nemben biztosan van olyan, aki megbecsüli a másikat, de ezt a személyt nehéz megtalálni..A "nem normálisak" -nak mindig többnek tűnik a létszáma :D
2011. nov. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
16:40 vagyok. Ez hatalmas általánosítás, hogy nem mondható el rólunk, hogy normálisak nem kellenek nekünk. Nem mindenki ribanc, stb, ugyanúgy, ahogy van olyan pasi, aki normális.
2011. nov. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
56%

A lányok tipikusan olyanok hogy egy olyan pasit akarnak mint amilyet mondtál: "megértő, szerető társról ábrándozik, aki mindent megad nekik".. igen.. minden lány ezt akarja.. köztük én is.. meglepődtem magamon.. találtam egy ilyen srácot, nagyon szeretett engem.. eleinte én is őt.. de meguntam ezt hogy mindig papucs volt.. úgy éreztem én vagyok az aki a cipőt hordja.. (van aki ezt szereti.. de a nők 90%-a nem) szóval én szeretem ha tudom hogy ki a férfi egy kapcsolatban.. ami az ilyen megértő, szertő, mindent megadok neked pasiknál nem mutatkozik meg..

a lányok(titkon) szeretik ha olykor megmutatja a férfi.. :D nehéz leírni.. az én kapcsolatom pl egy nagyon jó kapcsolat.. mindketten a másikért vagyunk.. de van hogy kicsit szemétkedik velem.. kicsit bunkó.. az a macsó/vagány/elérhetetlennek tűnő típus.. amivel olyan könnyű egy lányt elcsábítani.. persze ezek csak ritkán jönnek elő.. de én nagyon szeretem hogy újra meg újra elcsábít és meghódít.. amit a teljesen megértő/szerető/mindent megadok neked típusú pasi nem szokott.. megszokják egy kapcsolatban hogy csak úgy megy és megunjuk. kell a rossz néha ;)


fuh remélem érthető vagyok.. és nem félreérthető:D

2011. nov. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Na, kerlek szepen ez alapjan ne altalanosits megint. Nem minden lany szereti, ha szemetkednek vele. En peldaul ezert szakitottam egyszer, 3 het kapcsolat utan.
2011. nov. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell senkinek se kinyalni a seggét. Unalmas ha valaki mindent megkap és semmit se kell tennie érte. Amúgy meg aki panaszkodik, hogy nem elég szenvedélyes a pasija tehetne érte, nő dolga, hogy előhozza az "állatot".


20/N

2011. nov. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Walk With Me ***** válasza:
100%

16:54


Tessék. Őszintén benne van minden. Ha tényleg szeretsz valakit és odaadó, megértő vagy, akkor az már papucsság, és nem izgi. Várni fogok még 40 évet ezzel a párkapcsolatosdival, mert úgy látom fiatalon még mindenkinek egy kalandfilm kell és nem pedig vonzalmon én őszinte érzelmeken alapuló kapcsolat. Legyen pezsgés, árulás, lavina, ármány, szenvedés, elégés, fellángolás, feltámadás, hideg, meleg blablabla.


Na, leruccanok addig havajra, mert nekem nem megy ez az elérhetetlenség meg színjáték, bunkózás. Majd jövök. Pá.


:D


20/F

2011. nov. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

16:54 vagyok


ezért írtam hogy remélem nem értitek félre.. meg tessék.. 3 hét.. nekem 9 hónapos kapcsolatom van.. mindketten nagyon szeretjük egymást a szemétkedések pedig olyanok hogy mit tudom én.. *gondolkodik..* sex után megkérdezed hogy na milyen volt? ;):p mire ő közönségesen: hm.. elment.. kicsit megsértődsz aztán odabújik vagy akármi hogy nem igaz.. nagyon jó volt :)..aztán lenyomtok még egy menetet.. :D ez is szemétkedés.. :D

2011. nov. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Arrol meg, hogy a pasik nem ilyenek ,es abbol indulsz ki amit a haverjeid mondtak van egy jo tortenetem. Naiv voltam, elso szerelem volt es tapasztalatlan is voltam. A sracot ugy szerettem mint senki mast, mindent megtettem volna neki, en vele akartam leelni az eletem, meg gondolatban sem csaltam volna meg soha. Erre o durvan becsapott. Aztan 2 evvel kesobb talalkoztam vele es arrol aradozott, hogy milyen hulye egy haverja, mert a baratnoje eljegyzest akart az meg inkabb szakitott, pedig hol talalni manapsag ilyen rendes lanyt..jo nagyot rohogttem ezen. Na vajon, hol talalni, hat en voltam az, de o eldobott akar a haverja a baratnojet(akit hulyenek nez)

Megsem mondom azt,hogy minden pasi csak kihasznal, hisz tudom nem igy van. 100 bunko meg nem tobb milliot jelent:)

2011. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
51%

Én tényleg nem értem néha ezeket a férfiakat... Mármint akik ennyire papucs kategória.

Én cukkolások, cuki harcok nélkül el sem tudnék képzelni egy kapcsolatot. Én szerintem egy kapcsolat nem a kézenfogva járásról meg a kiskifli-nagykifló pózban történő alvásról szól...

Kell egy kis pajkosság a kapcsolatba. Különben halál unalmas lesz az egész. Nem szeretem túl komolyan venni az életet így ezt sem. Félreértés ne essék, itt nem árulásról, ármánykodásról és megcsalások sorozatáról beszélek.

Tudjátok ez olyan mint a poénkodás. Poénkodhatsz haveroddal, de ha túllősz a célon, bajok lesznek.


16:54 nagyon jól elmondta azt amit én is gondolok, férfiként. Én sem vagyok egy macsó vadállat. De néha azért a férfiasságnak meg kell mutatkoznia. Én is bármit megtennék a nőért, de néha bizony be kell fuckolni. És jól is esik az :D


Sokan félreértik itt az oldalon, hogy a nők a bunkókra buknak. Nem, tévedés. Hatalmas tévedés. Szerintem ők igen is a kedves, rendes férfiakra vágynak, de legyen bennük egy kis önzés. Ami néha megmutatkozik. Megmutatja, hogy ki a férfi a háznál. Nem egy kis kutyus, akit elsimogatnak... Legyen egy kicsit vadóc, aki rá tudja venni a nőt arra, amit mondjuk nem szeretne.

Mondjuk szeretkezésnél, ha a nő annyira nem kívánja, de a férfi már teljesen fel van pedzve. Felkapja a csajt, beviszi a hálóba és úgy felizgatja majd megdugja, hogy a csaj csillagokat lásson a gyönyörtől. Ha ez sikerül, alapból hatalmasat nől a férfi a nő szemében. :)

Ez csak egy példa volt...



Az én véleményem, hogy sok férfi ott rontja el, hogy túlságosan behódol. Lehet nagyon szeretni valakit, de örökké a nyáltól tocsogni... Ezt még egy nőtől is sokallanám. A mértékletesség a kulcsa mindennek.


Persze ez csak az én véleményem, lányok javítsatok ki ha tévedek. Sajnos még kapcsolatom nem igazán volt, szóval ez csak egy szemléltetés, hogy én hogyan látom a dolgokat :)


21F

2011. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!