Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy fiú, de neki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de neki a barátnőm jön be. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A fiúval nyáron kezdtünk el mind a ketten barátkozni. Én többet érzek már iránta, de neki a barátnőm jön be (bnőmnek van pasija), legalábbis azt veszem észre az apróbb jelekből. Például, hogy ha ketten vagyunk ott, akkor inkább neki beszél, rá néz, mosolyog, viccelődik vele. Engem levegőnek néz... Már máskor is előfordult, hogy a bnőm szinte elszívja előlem a levegőt. Mikor többen vagyunk, csak rá figyel mindenki. Mit tegyek? nagyon rosszul esik.

2011. nov. 21. 19:34
 1/8 atilis ***** válasza:
Barátkozz csesznyébb lányokkal.
2011. nov. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hagyd a p.csába..
2011. nov. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 WhiteLabel ***** válasza:
67%
hívd el magadhoz dobd le a ruhád.
2011. nov. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni, ha egyszer ő tetszik neki. Lépj tovább.
2011. nov. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezért barátkozom csúnya lányokkal. :D Nincs konkurencia.
2011. nov. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szuper, ugyanez a helyzet nálam is. de bárcsak kizárólag tetszene,nem pedig szerelmes lennék belé..
2011. nov. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok lemondani róla. Amúgy nem vagyok csúnya meg semmi ilyesmi, viszont nem vagyok annyira bevállalós. Tehát a bizalmam ki kell érdemelni.
2011. nov. 21. 19:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a francba! (Ffi mondja) Tedd fel magadnak a kérdést, mi tetszik benne, ha ilyen takony?
2011. nov. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!