Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogyan dolgoztad fel a szakítást?

Figyelt kérdés
Tudom volt már sok ilyen kérdés, de túl sok "hasznos" választ nem olvastam, amikor visszakerestem. 22 éves vagyok, tegnap szakítottunk a barátommal, állítása szerint már nem szerelmes belém. 2 évig voltunk együtt. Ő ennek ellnére, persze még találkozni akarna velem, de kérdem én hogy minek? Megölne a tudat, hogy én szerelemből lennék vele, ő meg szerintem csak azért mert nincs más. 2 évig voltunk együtt. Mikor kijelentette hogy már nem szerelmes belém, de nagyon szeret mint embert és ugyanúgy hiányzom neki, azt hittem hogy ott helyben meghalok. Mintha jól belémrúgtak volna, vagy én nem is tudom. Hogyan élte ezt túl az akinek ilyet mondott a párja? Mondanom sem kell, azóta egy élő roncs vagyok, nem merek emberek közé menni, mert képes vagyok bálhol elbőgni magam, egyszerüen mindenről ő jut az eszembe. A szemeim már teljesen feldagadtak a sok bőgéstől. Bőgve aludtam el, bőgve kelltem fel. Én nem akarom hogy ez sokáig így legyen. Nekem ebből egy nap is elég volt, nemhogy még hónapokig, vagy évekig ezt kelljen elviselnem. Azon gondolkodtam hogy elmegyek az orvoshoz és feliratok valamilyen nyugtatót, mert egyszerüen nem tudok aludni, csak kattog az agyam és nem tudok mihez kezdeni. Én még sosem szerettem így senkit és ennyire pokoli rosszul még nem éreztem magam. Persze, ezzel biztosan nem vagyok egyedül, aki ennyire rosszul éli meg a szakítást, pont azért lennék nagyon nyitott azoknak az emebreknek a tanácsaira, akik átélnek/átéltek ilyet. Sokan mondják hogy legyünk barátainkkal. Igen, hétvégén is hivatalos vagyok egy szülinapi bulira, csak félő hogy ideig-óráig érzem jól magam, aztán kibukik belőlem minden. Mit tegyek? Jelenleg nem is dolgozom sajnos, iskolába is csak egy héten 2x járok. Köszönöm a tanácsokat és tényleg bocs az ezredik ilyen kérdésért.
2011. nov. 21. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha sírsz, de legyen benned egy kis tartás, nehogy már nyugtatókon élj. Közhely, de az idő megoldja. Én is szenvedtem már, le sem írom meddig, egy szakítás után, de még élek, és jól érzem magam. Bőgtem én is jó sokat, de hidd el, ez nem baj.
2011. nov. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocs, már tiszta hülye vagyok kétszer írtam hogy 2 évig voltunk együtt.
2011. nov. 21. 16:54
 3/9 anonim válasza:
VODKAAAAAAAAAAAAAAAAAA
2011. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na ezaz. a piától ugyan jól érzem magam, de aztán attól még sznorúbb leszek, egy idő után.
2011. nov. 21. 17:12
 5/9 A kérdező kommentje:
szomorúbb
2011. nov. 21. 17:12
 6/9 anonim ***** válasza:

Megértem, nagyon sajnállak, mert én is pont ezt éreztem mikor szétmentünk. Nagyon rosszul voltam, és már nem láttam mert feldagadt mind a két szemem teljesen a sok bőgéstől és csak nyugtatóval tudtam elaludni. Éjjelente üvöltve keltem fel. Életem legrosszabb időszaka volt. Én tényleg nagyon sokat voltam barátnőkkel. Elvittek vásárolni, táncórákra, természetbe stb. 3 hónapig tartott a dolog utána sokkal jobban lettem, és kezdtem nyitott lenni egy új kapcsolatra. Fel a fejjel, bár tudom, hogy nagyon nehéz :(

21L

ja és mi is két évig voltunk együtt

2011. nov. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 22. 10:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!! Most én kerültem ilyen helyzetbe sajnos, és azért írok, hogy megkérdezzem, azóta túltetted magad rajta?? Látom nem olyan régen történt. Én 3,5 évig voltam együtt a barátommal, nagyon nehéz :( Mit csináltál hogy könnyebb legyen??
2012. jan. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát. Persze én hülye azóta találkoztam vele egy párszor. De a végén már csak kihasznált, egyszer el is szólta magát hogy szexpartnerként kezel. Ez egy hete történt. Na akkor azt mondtam hogy itt zárom le és hagyom az egészet a francba mert ez így nem állapot, nem tehetem magamat tönkre miatta. Hívott, nem vettem fel neki a telefont. Már 3 napja nem keresett de még úgy is fog szerintem. Abban 100%ig biztos vagyok, hogy soha többé nem megyek vissza hozzá. Túl sokat sírtam én már miatta, annyira de annyira szerettem/szeretem és ő ezt nem becsülte meg. Majd megbecsüli más. Egyébként már jobban vagyok. Persze, néha rámjön hogy szomorkodok, de abban a pillanatban, elterelem másra a figyelmemet. Eljárok mostanában kondizni is. Egyébként, annak köszönhető hogy most ilyen jól vagyok, hogy túl sok aljas dolog derült ki róla és egyszerüen annyira haragszom rá hogy már a szívem se csábít vissza hozzá. Még hálás is vagyok neki, hogy ennyire szemét volt, mert legalább így könnyebben túllépek rajta. Nem tudom mi lesz később, attól félek, hogy eltelik x idő és rámjön hogy pokolian hiányzik és csak bőgök. De azt is túl kell élnem. Majd lesz más aki megbecsül, ha már ő nem tudta és fog még ő szomorkodni miatta hogy "a fenébe is ez a lány szeretett, én meg letojtam." Szóval nekem főleg az segített, hogy kiderült róla egy csomó szemétség. Nem a táncórák meg stb. De ha nálad nem ez a szitu, akkor csak ajánlani tudom, hogy kösd le magad valamivel, minél kevesebbet gondolj rá, sírj ha akarsz nem szégyen az, túl leszel rajta. Írj még ha akarsz beszélgetni.
2012. jan. 11. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!