Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? (lent bőven)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (lent bőven)

Figyelt kérdés
Az első igazi szerelmem, elég csúnyán otthagyott egyik napról a másikra 20 hónap után, röviden azzal az indokkal, hogy túlelhamarkodottan jöttünk össze (Y)...a többit most most nem részletezném, Azóta ha lát úgy tesz mint aki nem vesz észre, elfordul. Egyszer ráírtam és válaszolni se válaszolt. Most lesz a szülinapja,mindenki azt mondja, hogy ne köszöntsem fel, de én még mindig szeretem és számít nekem az a 20 hónap, és szerintem bunkóság ha nem köszöntöm fel.Felhívni nem fogom mert nem venné fel, sms-re nem válaszolna. Élőbe meg ugye át néz rajtam. Facebook- on nem tudom hogy írjak/mit írjak neki. Szerintetek?
2011. nov. 21. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit csinálj? Marhahúslevest töltöttkáposztával.
2011. nov. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
keress mást énis ezt teszem 21/f
2011. nov. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de hogy szerintetek mit írjak neki pl boldogat , boldog szülinapot :) ilyenek, és hát mást elég nehéz keresni mikor még nem léptem túl rajta
2011. nov. 21. 15:58
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem keress magadnak másikat...

már rég mással kefél és te csak zavarnád a fel köszöntéssel is..

inkább menny szórakozni és szexelj te is mással..

2011. nov. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ninsc mással, szerintem azért is szakított velem, mert megijedt h komoly és egyedül akar lenni, és közös ismerősök mondták is h egy lány ismerősével se beszél
2011. nov. 21. 16:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon kérlek semmit ne írj neki....
2011. nov. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
miért, volt már veled hasonló?
2011. nov. 21. 16:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Te figyi, ha ez a pasi gyakorlatilag átnéz rajtad, semmibe vesz, teljesen figyelmen kívül hagy, akkor miért akarod felköszönteni? Ráadásul nem hagy más módon, mint facebookon, ami szerintem teljesen személytelen. Nem bunkóság ha nem köszöntöd fel, hanem teljesen normális. Nehogy már neked kelljen kepesztened a figyelméért, miközben ő szándékosan ignorál... de te tudod.
2011. nov. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
csak attól félek, hogy akkor meg én leszek a köcsög h nem köszöntöttem fel
2011. nov. 21. 16:30
 10/10 anonim ***** válasza:
köcsög :D
2011. nov. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!