Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? (lent bőven)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (lent bőven)

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy távkapcsolatban élek a párommal,és a 4. hét után folyamatosan veszekedünk.Minden apró dologból veszekedés van,minden félre értett szó veszekedést szül.Szeretem a párom és ő is engem(talán ő jobban ragaszkodó)szeretnék megoldást találni de nem tudok.Várom tanácsaitokat.Kérlek benneteket kultúrált értelmes válaszok írására.
2010. dec. 3. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Erre sajnos nincs más megoldás csak az ha tudnátok találkozni , többet!


A távollét és a másikkal való ritka érintkezés , féltékenységhez bizalmatlansághoz, és görcsösséghez vezet!


Ha nem tudjátok néha átölelni egymást akárcsak pár percre is akkor ez problémákat szül, a ti esetetekben, ilyen távkapcsolatokban pár perces ölelés is rengeteget számít.


Hiába az msn , meg kamera, meg telefon, nem ugyanaz mintha foghatnátok egymás kezét. Ezt elég nehéz kibírni.


Nagyon kevesen élnek túl ilyen távkapcsolatokat....

2010. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, de én sosem hittem a távkapcsolatokban. A megoldást itt csak a távolság megszüntetése jelentheti. Mert hiába beszéltek mindennap talán, az akkor sem pótolhatja a mindennapi személyes találkozást.


V.

2010. dec. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
300km van köztünk nem 1xű találkoznunk és nagyon költséges is.Olyan tanácstalan vagyok:(
2010. dec. 3. 20:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vok:


Háát az elég sok az a 300...


Persze vannak akik ezt bírják és kitartóak egy darabig persze én kételkednék abban hogy mind a 2 fél kitartó hiába mondja hogy te vagy a mindenem a kincsem szeretlek bla bla bla...az egyik fél ugy is lefexik valakivel...


Szóval én nem mondanék erre neked semmi bíztatót . Sajnálom.

Tart ameddig tart!

2010. dec. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Kedves vagy.Nagyon hiányzik 1 ölelés,1 puszi 1 bármi és szörnyű így és nem érti meg."Bírjam ki neki is szar"
2010. dec. 3. 20:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vok:

Ne haragudj, csak őszinte vagyok!


Igen ez hiányzik amit leírtál! És ez nem egyenlő a nettel meg a telefonnal, havi 1x tali az elég kevés.


Gondolkozz el azon hogy neked mi lenne a jobb! Ezt még húzni vonni hetekig míg nem találkoztok , aztán találka után ez egyre rosszabb lenne! Minél többször taliztok és váltok el annál nehezebb a másik nélkül!


Vajon szükséged van neked erre vagy egy biztos pont kell egy biztos szerelem akire számíthatsz amikor szeretnéd mert csak 30 km-re lakik max!


Te csak szenvedsz ebben a kapcsolatban...


ÉS ki tudja a hapsikád mit csinál 300 km-el odébb...

2010. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudod 100%-ig biztos vagyok benne hogy semmi olyat ami nekem fájna.Egyeltalán nem haragszom köszönöm hogy írsz.Csak nem vagyok benne biztos hogy évekig tudom ezt csinálni.Ezt az első évet kihúztuk de tovább így nem sok értelmét látom,csak az én szívemnek és az övének se tudom azt mondani hogy ne szeresd a másikat.Illetve tudom de értelmetlen.
2010. dec. 3. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!