Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha zaklat?

Figyelt kérdés
A barátnőm kb. több mint fél éve szakított a barátjával (a b.nőm 16, a srác 25 körüli volt), és azóta állandóan zaklatja. Telefonon, sms-ben, személyesen. Lehordja mindennek, miközben szerintem még mindig teljesen bele van zúgva. Annyira rossz már, a barátnőm nagyon rosszul érzi magát, az előző barátja tönkre akarja tenni. Szeretnék neki segíteni, de nem tudom hogyan. Szerintetek ilyenkor mit lehet csinálni, hogy végre végleg békén hagyja?
2008. márc. 22. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
az az égő hogy 25 létére ovodásokkal kezdett ki ,ez többszörösen is bizonyítja hogy egy kiégett balfasz aki képtelen másokkal bánni, egy társadalom söpredéke... Mondjuk a csaj is nagyon komoly lehet hogy ilyeneket enged magához, az ősei is sokat törődhetnek vele kikkel szűri össze a levet. Én elsüllyednék szégyenemben ha ilyenre vetemednék, inkább kibírnám még pár hónapig a kezemmel.
2008. márc. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem semmi, a barátnődnek is lehetett volna egy kis meggondolása. Kíváncsi vagyok, hogy akkor most te hány éves vagy... Amúgy meg el kellene beszélgetni azzal a 25 éves liliomtipróval, hogy miért csinálja ezt, és meg kellene értetni vele, hogy ennek semmi értelme. Ha nem megy, akkor meg fel lehet jelenteni a rendőrségen zaklatásért.
2008. márc. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Másfél évig voltak együtt, de nem feküdtek le egymással. A lány rendes, én a srácot is annak ismertem meg, de így utólag... :S nem tudom mit gondoljak róla. Megértem, hogy még mindig szereti, de azért nem kellene ilyen eszközökhöz folyamodnia. A lány szülei ismerték a srácot, jóban is voltak vele. Nem értem miért teszi ezt. Sajna ebben nem tudok most tanácsot adni neki, pedig szoktam, de ilyen még velem sem fordult elő.

Én is 16 vagyok.

2008. márc. 22. 13:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon komoly a dolog akkor a hozzád tartozó kapitányságon(mivel még nem multál el 18)szülőkel be kell menni és feljelentést kell tenni zaklatásért,valamint rossz hírnév keltéséért!De mindenképp ajánlom,hogy mielött ezt megteszed,figyelmeztesd a srácot,hogy ezt meg fogod tenni!Ha van esze a csávónak abba fogja hagyni,ha nincs akkor folytatja és mivel ő már nagykorú a törvény keményen megbünteti,főleg hogy a kiscsaj is még csak 16!

Remélem segitettem!

2008. márc. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2008. márc. 23. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!