Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Három hónapja együtt vagyok a 30 éves párommal,én 16 éves vagyok.Nagyon szeretjük egymást, már elsőre meg volt az összhang köztünk. Csak egyetlen egy probléma van, ennek az egésznek az elején én voltam annyira hülye,hogy hazudtam neki, azt mondtam 19 éves vagyok, elakarom mondani neki ezt hisz az a 3 három év mit számít,de nagyon félek,hogy elveszíthetem őt,és talán jobb lenne nem elmondani... Szerintetek mit tegyek? :(

16/L


2011. nov. 20. 15:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Amikor hazudtam,én ezt az egészet nem vettem annyira komolyan,csak mikor már tényleg egymásra hangolódtunk... De megyek és elmondom.
2011. nov. 20. 15:54
 12/14 anonim ***** válasza:
Jobb minél hamarabb elmondani, mint hazugságban élni. Szeribtem mindenképpen mond el neku, joga van tudni!
2011. nov. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mondd neki azt is, hogy tény, hogy hazudtál, nem is kicsit, ha szeret, nem változtat semmit már a dolgokon, hogy 3 évvel fiatalabb vagy, hisz eddig is jó volt így. Bár tartok tőle, hogy meg fog ijedni a dologtól. Azért nem ugyan az, hogy 16 vagy 19, mint 30 vagy 33... Beszéld meg vele, mert, ha nem tőled tudja meg, akkor nagyobb baj lesz. Ez után pihentesd a dolgot, várd, hogy ő lépjen feléd. Sok szerencsét...
2011. nov. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ja és még annyit, hogy sajnos ebből látszik, mennyire vagy érett a korodhoz képest. Ha már most taktikázol, hogy összejöjj vele, mi lesz később:/

Vállalnod kell, bármi lesz is.

2011. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!