Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Három hónapja együtt vagyok a 30 éves párommal,én 16 éves vagyok.Nagyon szeretjük egymást, már elsőre meg volt az összhang köztünk. Csak egyetlen egy probléma van, ennek az egésznek az elején én voltam annyira hülye,hogy hazudtam neki, azt mondtam 19 éves vagyok, elakarom mondani neki ezt hisz az a 3 három év mit számít,de nagyon félek,hogy elveszíthetem őt,és talán jobb lenne nem elmondani... Szerintetek mit tegyek? :(

16/L


2011. nov. 20. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

verd a fejed a falba 4x 5x nekifutásból



nem neked való ez a faszi. az apád lehetne kis sansszal..


a saját korosztályodban keress

2011. nov. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Valahogy sejtettem,hogy ilyen válasz is jön a kérdésemre,elkezdhetném ecsetelni a "sablon" szöveget,hogy én komolyabb,érettebb vagyok azoknál a korombeli vinnyogó csitriknél és a dugni-dobni típusú csajokat kereső fiúknál, de úgyis csak leszólnátok. Én tiszta szívemből szeretem ezt az embert, ezért is nem akarom megbántani,annak ellenére,hogy hatalmas hibát követtem el és fogalmam sincs ,hogy most mit és hogyan csináljak...
2011. nov. 20. 15:06
 3/14 anonim ***** válasza:
És eddig nem beszélgettetek a suliról meg ilyenek? Nem sok mindent tudhat rólad, ha ezt a lényeges dolgot se jól tudja..
2011. nov. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%

A kérdező kommentje:


"nem neked való ez a faszi. az apád lehetne kis sansszal.." – Jó de olyan szép nagy kocsija van és tök sok pénzt keres. Nekem pedig csak egy kicsit kell szopnom mindezért. Majd hüłye leszek elhagyni.

2011. nov. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
15 évesen kezdtem egy 5 éves gimit ,szóval a suliról ennyi.Tudom,hogy érdeklődhetne jobban is ez iránt,de számunkra valahogy nem ez az elsődleges téma.
2011. nov. 20. 15:09
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, mivel már idősebb,mint én nagyobb vagyona is van,de akármennyire is azt akarod hinni rosszindulatból,hogy ezért vagyok vele,sajnos csalódást kell okozzak,mert nem. Már több alkalommal is visszautasítottam azokat az értékesebb ajándékokat,amiket adni szeretett volna.Én anyagilag nem szorulok rá...
2011. nov. 20. 15:12
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja, és még életemben nem szoptam le senkit. Szóval ezt is buktad.
2011. nov. 20. 15:12
 8/14 anonim ***** válasza:
xDD
2011. nov. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Valaki nem tudna segíteni,senki nem volt még ehhez hasonló helyzetben sem? :S :(
2011. nov. 20. 15:22
 10/14 anonim ***** válasza:
Mond el neki és kész.. és senki nem volt még ilyen hülye hogy ilyet hazudjon egy olyan embernek akit elvileg szeret..
2011. nov. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!