Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valami jelentősége az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami jelentősége az álmomnak?

Figyelt kérdés
Van egy jó haverom,aki nagyon jól néz ki és kedves is, de nem vagyok belé szerelmes, ha találkozok vele nem érzem a szerelem jeleit(hevesen dobogó szív pl)de már több hete minden este róla álmodok, de komolyan minden este, hiába nem gondolok rá ő van az álmaimba és mindig azt álmodom hogy együtt vagyunk, járunk meg smárolunk!
2009. máj. 11. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van jelentősége! Nézz utána neten, sok jó dolog van ott. Ha van párkapcsolatod jelentheti azt h valami nem stimmel benne, ha nincs akkor olyannal leszel majd együtt akire nem is számítasz! De ezt ne vedd 1000%-ra.
2009. máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tudat alatt lehet, hogy vágyakozol rá.... nem feltétlen vagy bele szerelmes, inkább eljátszol a gondolattal...ilyen nekem is volt sokszor :) gondolkodj el rajta, és próbáld meg a dolgot, ha úgy tetszik :)
2009. máj. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy álmodban előtörtek a tudatalatti kivánságaid.Lehet, hgoy te is szeretnéd, csak még nem jöttél rá...vannak álmoskönyvek amelyek megmondják egyes álmoknak a jelentéseit, szavak alapján, de keress rá a neten, szerintem ott is fennt van :)
2009. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy álmodban előtörtek a tudatalatti kivánságaid.Lehet, hgoy te is szeretnéd, csak még nem jöttél rá...vannak álmoskönyvek amelyek megmondják egyes álmoknak a jelentéseit, szavak alapján, de keress rá a neten, szerintem ott is fent van :)
2009. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az álmokat ritkán lehet szó szerint értelmezni. Lehet hogy csak valamit szimbolizál neked a csávó. De az is lehet hogy tényleg tetszik neked :)

A szerelem ritkán jön első látásra, lehet hogyha elkezdenétek járni, akkor hamar belezúgnál (hisz mondtad hogy tetszik).

Szerintem nem kell sokat rágódni, feküdj le vele párszor, aztán dönts :p

2009. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az álmok tudományos kutatások szerint a rejtett félelmeink és / vagy vágyaink. Talán tudat alatt vágysz a srác után.

Párommal 14 hónapja vagyunk együtt, és mikor megismertem nem éreztem semmi szerelmet iránta... de imádtam vele lógni:) Aztán egyszer csak éreztem hogy kell:) és kell és kell:) és azóta is együtt vagyunk. :) Várj még egy kicsit. mi 2 hónappal a megismerkedésünk után lettünk egy pár:)

2009. máj. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Érdekes válaszok...xD...köszy
2009. máj. 15. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!