Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet valami jelentősége az...

Lehet valami jelentősége az álmomnak?

Figyelt kérdés

Tudom nem vagy jós/jósnő de a személyes véleményed szerint...


14/l vagyok


Álmomban szinpadon egy csomo emberrel táncoltam.Láttam velem szemben hogy egy néhány fiatal társastáncol és meg kértem egy fiút hogy táncoljunk együtt mi is.Erre mondta hogy majd megtanit.(A valóságban is szeretnék járni).majd meg csókoltam(egy boltban) azt a srácot(még sosem csókoloztam)De szó szerint éreztem hogy milyen smárolni...:omajd azután elmondta hogy neki vissza kell mennie Mexikóba...

Egy esti szabadtéri bulin a szüleimmel mi jelentettük be Zséda érkezését..akivel beszéltem is.Közben folyamatosan elakart fújni a szél de én kapaszkodtam egy ágba:D


(gyakran álmodok olyat hogy elakar fújni a szél de valahogy mindig megkapaszkodok)


2009. jún. 11. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
az almok legtobbszor a vagyainkrol szolnak..tudomanyosan semmi alapjuk nincs. ejszeka a gondolatok osszekeverednek es kesz is van az alom... nem fordult mar elo veled, hogy ha sokat ragodsz valamin arrol almodsz?
2009. jún. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Igazából előfordult már,de még ezeken a dolgokon nem rágodtam.A csókon se,soha nem voltak még ezzel kapcs. gondolataim....

2009. jún. 11. 11:19
 3/3 anonim válasza:
tudat alatt vágysz már arra,hogy valaki megcsókoljon,valószínűleg ezért álmodtál ilyet is.a szélelfújós dolog pedig visszatérő álomnak számít,amely valami félelmedre,problémádra utal,ami még megoldásra vár.ezen nagyon el kell gondolkozni,vonatkoztass el a széltől,kapaszkodástól kicsit és gondolkozz azon h mi lehet ezzel kapcoslatos az életedben,előbb-utóbb választ fogsz találni erre.az álmok mögött sokszor rejlenek jelentőségteljes dolgok,szóval érdemes rajtuk gondolkodni. :)
2009. jún. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!