Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok lessz ebbôl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok lessz ebbôl valami, mert egy kissé màr össze zavarodtam?

Figyelt kérdés

Meg ismerkedtem a nyàron egy fesztivàlon egy fiúval(26), sokat beszélgettünk ott is meg azutàn is felhivott, vagy irt nèha, volt hogy hétvégén is össze talàlkoztunk buliztunk, dumàltunk, ô próbált közeledni felém meg mindig bòkolt de èn valahogy nem nagyon törôdtem vele, inkåbb csak baràtkozni akartam. Ôsztôl elment külföldre, mindig írt ès ahogy haza jött talàlkoztunk, màsnap elhivott pizzazni, rengeteget beszélgettünk, sok mindent elmondott nekem(azt mondta, h megbízík bennem), nem történt semmi, elbùcsúztunk és most is szinte minden nap ìr. Nemtudom mit akarhat, mivel elèggé közvetlen minden làny ismerôsével. Nektek mi a véleményetek?

Csak lègyszi kimèljetek meg a "meg akar d_ugni" fèle vàlaszoktól?

21l


2011. nov. 16. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen nyelvű a billentyűzeted?
2011. nov. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig szerintem ha csak meg akarna dugni, akkor (bármilyen közvetlen is a lány barátaival) nem lenne ilyen kitartó. Szóval szerintem lehet belőle "valami"... mondjuk egy párkapcsolat, ha az megfelel. =)
2011. nov. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bocsi a fura ékezetek miatt, telóról írtam, azon meg csak ilyen van:-(

amugy meg a "valami"t párkapcsolatra értettem.

2011. nov. 16. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!