Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? hogyan nyerjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? hogyan nyerjem meg a bizalmát?

Figyelt kérdés
Fél éve a barátom a srác...minden nap találkozunk hétközben 2-3 órát, hétvégén 4-5 órát töltünk együtt...nagyon szeretjük egymást, és nem tudnánk elképzelni az életünket egymás nélkül...viszont van egy problémánk...hamarosan egyetemre megyünk, és akkor nagy távolság lesz közöttünk...s nagyon ritkán fogunk találkozni. Gondolkodtam h mennék oda ahova Ő, viszont ott nincsen olyan szak amit szeretnék, s félek h később nagyon megbánnám...az ő egyeteme hosszabb idő mint az enyém...és nem tudjuk mi lesz ez után...azt mondta h fél hogy megcsalom majd(pedig mondtam h sosem tudnám megtenni vele) ugyanakkor én is ettől tartok. új emberek, új társaság...félek h a kapcsolatunkba kerül:(
2008. márc. 21. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez az iskolaváltás sokak életébe bonyodalmakat okoz. Én is rettenetesen féltem ettől. Mi minden nap együtt voltunk, ugyanis egy iskolába jártunk. Minden nap, minden szünetben együtt... Nagyon megszoktuk, hiszen nagyon irígylésre méltó szitu volt. Aztán a barátom elment egyetemre, méghozzá innen vidékről, a nagy Pestre, én pedig maradtam itt. Képzelheted, mennyire rettegtem attól, hogy új környezet, új társaság, minden új, én én gyakorlatilag nem vagyok az életébe, csak maximum telefonon, meg hétvégenként. Féltem attól, hogy az a környezet sokkal-sokkal jobban fog neki tetszeni, és majd szépen hozzászokik, és elfelejti azt ami itt van, talál egy jobbat nálam, és mindennel együtt elfelejt engem is. Én pedig maradtam a régi helyen, a régi környezetben, és csak annyi változott, hogy ő nem volt ott. A megszokást, hogy minden szünetet együtt töltjük, nagyon nehéz volt elengedni...

A nyarat együtt töltöttük, sokat beszélgettünk arról, hogy milyen lesz, hogy fogjuk csinálni. És hát már majdnem egy éve van fent ő ott, Pesten, és mi meg még mindig együtt vagyunk. Ő is le szokott jönni néha a régi suliba, a haverokhoz, és hozzám, így képbe van mindennel kapcsolatban. És én is voltam fenn az albérletben, a suliban, megismerkedtem pár ottani haverjával. És így talán jobb. Szeretjük egymást, és nem kell más. Ennyi a titka az egésznek. Biztos vannak ott is olyan csajok, akik bombnázók, és akár meg is kaphatná, de megbízom benne és tudom, hogy nem csalna meg soha. És ő meg nagyon jól tudja, hogy csak ő kell nekem. Nálunk megvan a bizalom.

És, hogy a kérdésedre is válaszoljak, egy kapcsolatban legfőbb összetartó erő a bizalom. Ezt elérni nehéz, de ez nélkül meg nem szerelem a szerelem.

Beszélj őszintén erről a témáról a barátoddal, és próbáljátok meg távolról. Ismerjétek meg egymás környezetét, és könnyebb lesz! Ezt tudom tanácsolni.

2008. márc. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ne is meny abba a suliba ahova ő mert utána nagyon megbánnád ez valoban igy van. ha valoban szeretitek egymást akkor működhet de sok szeretet és bizalom kell hozzá. miután te befejezted az egyetemet összeköltözhetek. addig meg sajnos csak a 7végéken meg szüntekkor tudtok valoszinű talizni. de ki tudja lehet te ismersz meg valakit és te leszel másba szerelmes amit most még nem el sem tudsz képzelni de nem tudhatod. mindenesetre meg kell probálni és majd meglátjátok h működik e igy hosszu távon
2008. márc. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én elhiszem, hogy úgy gondolod, megvan a nagy ő, soha többé nem váltok el.

De, fél éve vagytok együtt. Fél év ismeretség bőven kevés egy életre tervezni. Ráadásul mire kézhez kapjátok a diplomát, már nem is ugyanazok az emberek lesztek, mint most. Tapasztalataim szerint az ilyen kapcsolatoknak nem valami nagy a túlélésük. Nem azért mert elcsábulnak és megcsalják egymást, hanem azért mert egy 17-18 éves ember szinte köszönöviszonyban sincs 23-24 éves önmagával.

Új emberek, új környezet, új ideák. Meg fogtok változni és koránt sem biztos, hogy a magváltozott énetek tetszeni fog majd a másiknak.

2008. márc. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) a bizalom megvan, és kevés embert ismerek akik annyira ragaszkodnának egymáshoz, mint mi ketten...igy bizom abban h talán kibirjuk...azzal hogy megpróbáluk még nem vesztünk semmit...s talán egy álmom válik valóra...talán nem:( de az már más lapra tartozik...
2008. márc. 21. 14:27
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

hahaha. Ez ilyen kínröhögés volt... Ilyet ne mondj, hogy sosem tudnád megcsalni.



5 éve volt barátom, amikor elkerültem fősulira. Jó igaz, 15 évesen jöttem vele össze, de nagyon szerettem. És én is így gondoltam, azt sem bírtam elképzelni, hogy mással csókolózok, nemhogy lefekszem vele :O!!!


De megtörtént. És azóta az új sráccal vagyok.


Csak azért írtam, hogy tudd, a nagy távolság okozHAT ilyen problémát! itt vagyok, élő példa. Ilyen kijelentést ne tegyél. Mert nem tudhatod. Ezt félre ne értsd, nem ilyen ba**ogatásként írtam. Csak egy másik alternatívát írtam le neked.


De kitartást ! ;)

2008. márc. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!