Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sajnál tőlem a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sajnál tőlem a párom mindent?

Figyelt kérdés

Régen nem ilyen volt...

Mostanában sok ékszert veszek (de nagyon olcsón pl: 200 Ft/ 1 pár fülbevaló, stb) és annyira sokat vettem már, hogy 5-6 ezer körül jár az ára! Nem vagyok függő, ezt mind 3 hónap alatt hoztam össze! És most jön a tél, sok mindent kell vennem, meleg cipő, vastagabb pulóverek stb.. és ez költséges és nem engedhetem meg magamnak, hogy mindig elkapjon a kísértés, hogy fuu ez is csak 200 Ft, csak most! És akkor látok egy mese szép ékszert, csak most 400 Ft-ért, és olyan nagy szívfájdalmam van, nem is tudom elmondani, milyen rosszul érzem magam,néha a sírás keringet! Látja a párom, hogy nagyon szenvedek (ők sem vannak valami jó anyagi helyzetben!) Most volt nem rég pár napja a hónapfordulonk és 500 Ft-t tudtam csak rá költeni, ő meg semmit nem vett nekem, csak annyit mondott: sajnálom Szivem, de szegény vagyok! Meg is értem őt, csak olyan rosszul esik, hogy van amikor 3-4 ezret költök ajándékra neki és akkor annyit mond, h. boccs, nincs pénzem. Hát nem igaz, hogy 200 Ft-ja nincs neki arra h. meglepjen valami széppel...:( Hát annyira rosszul esik, hogy ilyen. Vagy egy 100 ft-s csoki, hát azt is értékelem. Tudjátok, nő létemre én is elvárom sajnos vagy nem sajnos, hogy kapjak valamit, minden hónapfordulókra. De persze arra van pénze, hogy 12 ezres gatyát vegyen!

Meg úgy tölti nekem az üdítőt a pohárba, hogy feltünő milliliteres eltérések vannak, van amikor magának teli önti, nekem meg ad egy 1/4-nyit!

Úgy, hogy nagyon el vagyok keseredve! :-S:( Mi tévő legyek? Szégyellem neki elmondani, és nem is szeretném egyelőre, csak a tudatára akarom hozni!


Ne haragudjatok, hogy ilyen hosszú lett, de köszönöm, ha elolvastad! És még hálásabb vagyok a segítségért!


17/L 17/F


2011. nov. 15. 20:59
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
neked is köszönöm 21:53-s. lehet rajtam ez nem segítene:-s
2011. nov. 15. 21:54
 22/26 A kérdező kommentje:
jut eszembe! volt olyan, hogy mondtam, hogy szomjas vagyok és 2x is elfelejtette. :-S :( Amúgy nem szokott előfordulni sűrűn, de van amikor a gépen elintéz valamit és hiába beszélek hozzá vagy adok puszit, vagy ideges lesz, vagy meg se hallja amit mondok, vagy ellök magától :( és ez olyan rosszul esik. h. neki fontosabb a gép... pedig nem mély játék közben zavarom... és mondtam neki h. fontos és figyelj rám, nevet tovább és mondja a hülye netes dolgait tovább... és amikor kisebb "balhét" csinálok már jön hízelegni.... Vélemény?
2011. nov. 15. 21:59
 23/26 anonim ***** válasza:
66%
Egy ajándékot vennék neked szívesen. Kötelet! Volt ilyen nyavalygó barátnőm, sajnos nem is egy, de a legtovább 1 hét után dobtam őket. (Egy hisztis, mindenen síró nő sosem változik meg.)
2011. nov. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm szépen, a kedvességed, kedves utolsó! :( Nem a volt barátnőidből kell kiindulni!

Te szívtelen ember! Benned semmi érzés sincs?

És amúgy meg mielőtt írnál, tanulj meg olvasni, mert én már vagyok...

Még, hogy én vagyok a nyavajgós, hisztis? XDDDDD azta k*rva élet:-D

2011. nov. 16. 22:23
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
#18as vagyok. Durva, hogy hogy állsz a dolgokhoz... Nem azért, az én barátom is szokott gépezni, meg játszani. És igen, én is szoktam vele néha veszekedni, mikor nem találkozunk egész héten, és neki pont akkor van játszhatnéka, mikor együtt lehetnénk. Valóban zavaró, de minek alázod magad olyanokkal, hogy közben még a nyakán lógsz, mikor láthatóan nincs hozzád kedve? Néha én is odabújok persze, simizem a hátát, meg pofázok neki összevissza, de őt nem zavarja. Vagy zenét hallgatok, olvasok, mással dumálok stb. Ennyire ne lógj a barátodon. És még azt hittem én vagyok a túl ragaszkodó:D
2011. nov. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

Senki nem lóg rajta...

Te érzéktelen tuskó!

2011. nov. 20. 00:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!