Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sajnál tőlem a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sajnál tőlem a párom mindent?

Figyelt kérdés

Régen nem ilyen volt...

Mostanában sok ékszert veszek (de nagyon olcsón pl: 200 Ft/ 1 pár fülbevaló, stb) és annyira sokat vettem már, hogy 5-6 ezer körül jár az ára! Nem vagyok függő, ezt mind 3 hónap alatt hoztam össze! És most jön a tél, sok mindent kell vennem, meleg cipő, vastagabb pulóverek stb.. és ez költséges és nem engedhetem meg magamnak, hogy mindig elkapjon a kísértés, hogy fuu ez is csak 200 Ft, csak most! És akkor látok egy mese szép ékszert, csak most 400 Ft-ért, és olyan nagy szívfájdalmam van, nem is tudom elmondani, milyen rosszul érzem magam,néha a sírás keringet! Látja a párom, hogy nagyon szenvedek (ők sem vannak valami jó anyagi helyzetben!) Most volt nem rég pár napja a hónapfordulonk és 500 Ft-t tudtam csak rá költeni, ő meg semmit nem vett nekem, csak annyit mondott: sajnálom Szivem, de szegény vagyok! Meg is értem őt, csak olyan rosszul esik, hogy van amikor 3-4 ezret költök ajándékra neki és akkor annyit mond, h. boccs, nincs pénzem. Hát nem igaz, hogy 200 Ft-ja nincs neki arra h. meglepjen valami széppel...:( Hát annyira rosszul esik, hogy ilyen. Vagy egy 100 ft-s csoki, hát azt is értékelem. Tudjátok, nő létemre én is elvárom sajnos vagy nem sajnos, hogy kapjak valamit, minden hónapfordulókra. De persze arra van pénze, hogy 12 ezres gatyát vegyen!

Meg úgy tölti nekem az üdítőt a pohárba, hogy feltünő milliliteres eltérések vannak, van amikor magának teli önti, nekem meg ad egy 1/4-nyit!

Úgy, hogy nagyon el vagyok keseredve! :-S:( Mi tévő legyek? Szégyellem neki elmondani, és nem is szeretném egyelőre, csak a tudatára akarom hozni!


Ne haragudjatok, hogy ilyen hosszú lett, de köszönöm, ha elolvastad! És még hálásabb vagyok a segítségért!


17/L 17/F


2011. nov. 15. 20:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
85%

Basszus, behalok.

Aszongya "Elvárom, hogy minden hónapfordulóra kapjak valamit". Be ne kakikáljak!!!


A legtöbb pasinak eleve lövése sincs, mikor van a hónapforduló, örülj neki, ha az évfordulót megjegyzi, de már akkor is összeteheted a két kezed, ha nem felejti el a szülinapod.


Nem kell eltartania, mivel nem az apukád. A pasid.

Lehet, hogy azért tölt neked kevesebb cukros löttyöt, nehogy elhízzál... mégjobban.


A segítség annyi, hogy ne legyél ennyire sza.rrágó, hogy fillérekre kiszámolod, mit költ rád, és mennyit költhetne, mikor mit kaptál, mit nem kaptál, miből mennyit ad. Szánalmas!!!!


Ha a sírás kerülget, mert nem tudsz megvenni egy filléres bizsu sza.rt, akkor meg nemes egyszerűséggel vásárlási mániád van, amivel fordulj pszichológushoz. Vagy küzdd le egyedül!


Bizsuk nélkül lehet élni.


Egyébként gondolj bele: a nadrág szükséges.

A pipere nem.

Te ötezret el..tál ilyen felesleges, filléres sza.rokra, ehhez kb. heti kettő-három ajándékot vettél magadnak hetente.

Szegény barátodnak meg egy 500 forintos vacakkal nyomod ki a szemét! Hát nem igaz, hogy nem tudtál volna fülbevaló helyett venni neki valami értelmeset, vagy kettőtökre költeni a hónapfordulótokon!


Na látod. TE is sza.rsz bele, hogy mit vehetNÉL neki. A saját pénzed arra költöd, amire akarod: magadra.

Miért várod el a barátodtól az ellenkezőjét?

Az ő pénze, semmi közöd hozzá, arra költi, amire akarja.

2011. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

kedves utolsó! Ezt a gatyavásárt megismétli egy párszor... Nekem ez a az első párkapcsolatom! És olyan jó érzés, ha kapok valakitől valamit, barátom sincs sok, csak a párommmal annyira mély érzelmes kapcsolatban élünk. Egy kis csoki, h. gondolt rám vagy valami... De nem is kell nekem ajándék, csak gondoljon rám. én nem várom el, hogy vegyenek nekem valamit, nekem a szándék a fontos! És nem vagyok anyagias p*csa! ezt kikérem magamnak! Ez most nagyon rosszul esett!

És k*rva nagy anyagival szenvedek, boldoggá akartam őt tei, h. egy márkás ruhát megtudtam venni olcsón.

és nem mérem a ml-ket.!!!!!

Amúgy minden 9-én elmegyünk valahova és élvezzük és szeretjük egymást!

2011. nov. 15. 21:23
 13/26 A kérdező kommentje:
amúgy ezt a 21:16-snak írtam.
2011. nov. 15. 21:23
 14/26 anonim ***** válasza:
de minek megünnepelni mindegyik hónapfordulót? bááár.. a te korodban mi is unnepeltunk.. :DD
2011. nov. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Én azért meg tudom érteni a vásárlásmániád miatt.
2011. nov. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak azokkal a dolgokkal lehet valakit boldoggá tenni amit veszel... de úgy látom nem érted az egészet. Amúgy saját magad hazudtolod meg,olvasd csak vissza az összes eddig leírt sorodat plusz a kommentedet. Saját magadnak beszélsz be dolgokat és győzkődőd magad, a kommenteidben meg mást írsz ;)
2011. nov. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
58%

Hát itt egy csomóan baromi szemetek voltak!


Az nekem is furcsa, hogy minden hónapfordulóra ajándékot szeretnél kapni, mert te írtad, hogy amúgy szoktatok elmenni valahova, szóval nem értem, hogyha gondolt rád azzal, hogy elmentetek egy hegyre, vagy valami, akkor miért kell az ajándék is.


Az viszont szerintem normális elvárás, hogy meglepjen néha néha egy maoammal, vagy akármi kis aprósággal, 100 ftból is simán ki lehet hozni valami vicces apróságot:)


Én is bírom a leárazott dolgokat, de nem szenvedek, ha ott kell hagyni. A barátod pedig lehet, hogy nem is tudja, mi tetszene neked ékszerek terén. Szerintem egy picit fogd vissza magad, elég ha havonta veszel egy új fülbevalót.


Az viszont baromi fura, hogy keveset tölt neked üdítőből, de annyira, hogy fel is tűnik. Lehet, hogy azt hiszi nem szereted, vagy ha azt mondod nem vagy szomjas, akkor persze, hogy picit tölt. Viszont én már láttam olyan kapcsolatot, hogy ketten mentek vásárolni, a srác le volt égve, a lány pedig vett egy csomó dolgot, amiből aztán meg se kínálta a fiút, ami elég szar érzés lehetett, szóval megértelek.


Ezek nem problémák, csak apróságok, majd akkor aggódj rajta, ha töltenél még az üdítőből, vagy kérsz még, akkor nem ad, mert nem marad estére(ilyet is hallottam már...

2011. nov. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyidős vagyok veled, nekem is a mostani az első kapcsolatom. Nem tudom ti mióta vagytok együtt, mi másfél éve. Hónapfordulóra nem ajándékoztunk, csak az elsőnél. Évfordulónál is megkértem, hogy ajándék helyett menjünk valahova kirándulni. Érdekes, nekem nem szükséges, hogy bármit vegyen nekem, enélkül is tudom, hogy szeret. Sokkal jobb, mikor sétálunk, vagy beülünk kávézni, elutazunk valahova az országban, persze mindezt felesben fizetni.

Érdekes elvárásaid vannak. Nekem is jólesik, ha pl vesz nekem egy szál rózsát, de nem várom el. 17L

2011. nov. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Most véleményt nem nyilvánítok, hanem praktikus megoldást javaslok:


Azt mondod, te költesz rá valamennyit és elvárnád a viszonzást. Ezentúl egy fillért ne dobj ki a pasira, hanem gondolatban add neki a pénzt, amit az ajándékára költöttél volna, majd vegyél belőle magadnak valami szépet, csomagold be és másnap bonts ki, így olyan, mintha kaptál volna valamit, és nem értelmetlen hülyeségeket fogsz felhalmozni, hanem olyasmit veszel, amit akarsz/amire szükséged van.

2011. nov. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
lehet ellentétesnek gondoljátok, amit írtam, pedig sztem nem az. Ezeket érzem és gondolom, amiket fent és a kommentben is írtam. Köszönöm az tusoló kettő embernek ezt a kedvességet, a párommal mi 1 éve és 5 hónapja vagyunk együtt. Nagyon imádom a meglepetéseket. nem tudom miért vagyok ilyen, de ez a sok komment:( most olyan rosszul érzem magam, hogy ezért fogok sírni. Amúgy ezek a fülbevalós dolgok.... pont olyanok amikre nagyon-nagyon régóta vágytam. És ezek ilyen áron, ilyen drága világban? Nem tudnám ott hagyni. Mindjárt sírok, komolyan... :'( Hogy tudnák megváltozni? Kérjem a pszichológus segítségét? Szerintetek beteges vagyok? Segítsetek kérlek! :(
2011. nov. 15. 21:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!